Reklama
Reklama

Martyniuk zdrowo zaskoczył Danutę z okazji rocznicy ślubu. Pokazał to przed całym krajem

Danuta Martyniuk (57 l.) doczekała się niesamowitego prezentu ze strony męża. Z okazji 35. rocznicy ślubu, ukochana legendy disco polo wystąpiła w jego teledysku. Klip „Będę zawsze tam, gdzie Ty" ukazał się już w sieci i bije rekordy popularności. Jak wypadła Danuta Martyniuk?

Danuta Martyniuk i Zenek Martyniuk w wyjątkowy sposób uczcili 35. rocznicę ślubu

Danuta Martyniuk i Zenek Martyniuk (sprawdź!) z pewnością są już nieco zmęczeni kolejnymi aferami i skandalami z udziałem ich krnąbrnego syna, Daniela Martyniuka. Lata mijają, a młodzieniec ani myśli się uspokoić. W zeszłym roku w mediach zawrzało, gdy okazało się, że o ślubie syna na Bali rodzice dowiedzieli się z prasy. Gdy później wydawało się, że u boku nowej żony, uroczej Faustyny zmieni swoje zachowanie, on pokazał, że drzemie w nim nieposkromiona energia.

Reklama

Podczas Sylwestra w Zakopanem w hotelu, w którym nocował syn gwiazdora disco polo miało dojść do dantejskich scen. Mężczyzna miał nie tylko w skandaliczny sposób potraktować swoją żonę, ale również zachowywać się agresywnie w stosunku do pracowników ośrodka. Afera zakończyła się wezwaniem służb.

Zenek i Danuta Martyniukowie na pewno chcieliby zapomnieć o tym incydencie i więcej do niego nie wracać. Piosenkarz stara się skupiać na karierze i nie roztrząsać na forum publicznym wybryków z udziałem syna. Jeśli rodzice Daniela wypowiadają się o nim w mediach, to wyłącznie w superlatywach i najczęściej w kontekście jego muzycznej karieryNiedawno w jednym z wywiadów Danuta Martyniuk rozwodziła się nad wokalnym talentem syna, który niebawem planuje wydać płytę.

Danuta Martyniuk gwiazdą najnowszego teledysku Zenka Martyniuka

Wygląda na to, że cała rodzina Martyniuków jest niebywale uzdolniona muzycznie, bowiem tym razem do udziału w teledysku została zaproszona Danuta Martyniuk. Daniel Martyniuk postanowił zrobić swojej ukochanej wyjątkowy prezent i z okazji 35. rocznicy ślubu zaproponował jej występ w wideoklipie. Danuta Martyniuk otrzymała główną rolę w teledysku do piosenki "Będę zawsze tam, gdzie Ty". Premiera utworu miała miejsce 4 lutego.

Piosenka opowiada historię, która wydarzyła się naprawdę. To opowieść o gorącym uczuciu Martyniuków, które rozpoczęło się od spotkania na wiejskiej potańcówce w 1987 roku i trwa do dziś. Teledysk zrealizowano w Chicago. W filmiku możemy zobaczyć, jak Zenek Martyniuk podjeżdża porsche przed bramę imponującej posiadłości. W ociekającym luksusami budynku czeka na niego odpoczywająca na kanapie Danuta.

W teledysku nie zbrakło również elementów tanecznych. Małżonkowie zatańczyli razem walca przy akompaniamencie disco polo. 57-latka wystąpiła w aż trzech różnych stylizacjach. Najpierw widzowie mogli podziwiać ją w czerwonym sweterku, później we wzorzystej sukni, a na koniec w klasycznym, czarnym golfie. Na szyi celebrytki przez cały czas mienił się wytworny naszyjnik z jej imieniem.

Zobacz też:

Zenek Martyniuk kompletnie zaskoczył żonę. Długo wahała się, czy przyjąć prezent

U Martyniuków nie powodzi się już tak jak dawniej. Ujawniła długo skrywaną tajemnicę Zenka

Zbulwersowana Martyniukowa dała do wiwatu. W środku nocy przekazała i to takie wieści

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Danuta Martyniuk | Zenon Martyniuk | Daniel Martyniuk
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy