Reklama
Reklama

Martyna Wojciechowska o swoim macierzyństwie: Wciąż można realizować się zawodowo!

Martyna Wojciechowska jest jedną z najpopularniejszych dziennikarek w Polsce. Ostatnimi czasy było o niej również głośno za sprawą głośnego rozstania z Przemysławem Kossakowskim. Teraz podróżniczka postanowiła opowiedzieć nieco o macierzyństwie. Czy dziecko to ograniczenia?

Martyna Wojciechowska zyskała ogromną popularność dzięki "Kobiecie na krańcu świata", którą stworzyła niemalże od podstaw. To właśnie w tym programie pokazała, z jakimi problemami muszą mierzyć się kobiety na całym świecie. 

Wojciechowska zaprosiła bowiem Polaków do ich życia i pokazała, jak wygląda ich świat w oddalonej od naszego kraju rzeczywistości.

Podróżniczka nie tylko realizuje się zawodowo, ale także jest mamą 13-letniej Marysi. Dziewczynka jest owocem związku Wojciechowskiej ze zmarłym Jerzym Błaszczykiem i całkowicie wywróciła świat Martyny do góry nogami.

Wojciechowska w rozmowie z "Jastrząb Post" postanowiła opowiedzieć, czym dla niej jest macierzyństwo. Niedawno kilka gwiazd publicznie przyznało, że nie chce mieć dzieci. Wśród nich znalazły się m.in. Ewa Chodakowska, Agnieszka Woźniak-Starak i blanka Lipińska.

Reklama

Macierzyństwo wymaga wielu wyrzeczeń

Dziennikarka w rozmowie z portalem przyznała, że macierzyństwo wymaga wielu wyrzeczeń. Zwierzyła się jednak, że macierzyństwo jest najpiękniejszym doświadczeniem w jej życiu.

Podróżniczka rozumie jednak, że kobiety obawiają się, że po urodzeniu dziecka będą musiały zrezygnować z wielu rzeczy w swoim życiu. Dodała jednak, że wciąż można realizować się i mieć własne pasje.

Wojciechowska przyznała nawet, że to właśnie jej córka skłoniła ją do powrotu do kilku aktywności, które kiedyś sprawiały jej dużą przyjemność.

Zgadacie się?

Więcej  newsów o gwiazdach, ekskluzywne materiały wideo, wywiady i kulisy najgorętszych imprez znajdziecie na naszym Instagramie: https://www.instagram.com/pomponik.pl/

Niebezpieczna substancja w lodach

Maja Hyży kusi w bieliźnie

Sandra Kubicka i Baron potwierdzili związek

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Martyna Wojciechowska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy