Reklama

Reklama

Reklama

Martyna Gliwińska ujawnia szczegóły ślubu. Wybrała już miejsce

Martyna Gliwińska (33 l.), zgodnie z modą obowiązującą od pewnego czasu w polskim show biznesie, nie zamierza brać ślubu w ojczyźnie. Jak ujawniła, wybrała już miejsce, słynące z romantycznych scenerii i tam właśnie zamierza przysięgać miłość nowemu ukochanemu. Nie wiadomo tylko, kiedy…

Martyna Gliwińska zaistniała w mediach dokładnie 3 czerwca 2016 roku, gdy wybrała się z Jarosławem Bieniukiem na wystawę Pomorskie Rendez Vous. To był początek ich skomplikowanego związku. 

Trudna relacja Gliwińskiej i Bieniuka

Gliwińska od początku nie ukrywała, że pragnie stworzyć z Jarkiem rodzinę i nawet pozyskała dla tego plany akceptację jego dzieci, jednak Bieniuk ciągle nie mógł się zdecydować. Na zmianę to okazywał Martynie czułość, to deklarował w wywiadach, że nikt nigdy mu nie zastąpi ukochanej Ani.

Reklama

Gliwińskiej zaś coraz mniej odpowiadało życie w cieniu zmarłej jesienią 2014 roku aktorki. Po definitywnym rozstaniu Gliwińska i Bieniuk pozostali w przyjaźni, jak się z czasem okazało, tak bliskiej, że zaowocowała ciążą. 

Na świat przyszedł Kazimierz, pierwsze dziecko Gliwińskiej, a czwarte Bieniuka. Piłkarz uczestniczy w jego wychowaniu, jednak nie zdecydowali się z Martyną reaktywować swojego związku. 

Martyna Gliwińska planuje ślub

Od tamtej pory Gliwińska czekała, aż w jej życiu pojawi się ktoś, dla kogo, dla odmiany, będzie na pierwszym planie. Jak niedawno ujawniła, zamieszczając na Instagramie romantyczny filmik połączony z prezentacją pierścionka zaręczynowego, właśnie to nastąpiło

Jak ujawniła była ukochana Bieniuka w rozmowie z Jastrząb Post, zaczęła już ostrożnie planować ślub. Zgodnie z obowiązującą obecnie modą, nie może on odbyć się w Polsce. Najbardziej pożądanym miejscem jest oczywiście Bali, o którym marzy na przykład Maja Hyży, ale wypada drogo. Na szczęście jest też wersja bardziej budżetowa, w której mieszczą się Włochy i Grecja. 

Gliwińska, jak sama wyznała, postanowiła dopasować miejsce do sukni, Wstępnie wybrana kreacja skojarzyła się jej z malowniczymi plenerami Toskanii. 

W tym regionie Włoch wieczną miłość przysięgali sobie: Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela, Kourtney Kardashian i Travis Barker, Karolina Wozniacki i David Lee, Amal Alamuddin i George Clooney, a także Jessica Chastain i  Gian Luca Passi de Preposulo oraz Jessica Biel i Justin Timberlake. 

Miejmy nadzieję, że Gliwińskiej i jej ukochanemu to miejsce przyniesie szczęście. Nie wiadomo tylko jeszcze, kiedy, bo data nie została ustalona. Jak daje do zrozumienia Martyna, w grę wchodzi przyszły rok:

"Mam w planach ślub. Aczkolwiek nie zaczęliśmy tego planować tak dokładnie więc nie znamy żadnej daty. Wiemy mniej więcej gdzie to ma być i że będzie to taka mała uroczystość. Już nawet przymierzałam suknie ślubne. Mamy marzenie, aby ślub odbył się w Toskanii. Suknia kojarzy mi się z taką włoską klasyką, więc może coś w tą stronę. Ten miniony rok był wyjątkowy, więc pewnie ten przyszły również taki będzie". 

Zobacz też:

Martyna Gliwińska wkrótce wyjdzie za mąż. Była partnerka Bieniuka powiedziała "tak"

Martyna Gliwińska kusi ciałem w ażurowych rajtkach. Kwiaty zamiast stanika…

Martyna Gliwińska eksponuje smukłą figurę. Internauci zachwyceni!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Martyna Gliwińska | Jarosław Bieniuk

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy