Reklama

Reklama

Reklama

Martyna Gliwińska kusi ciałem w ażurowych rajtkach. Kwiaty zamiast stanika…

Martyna Gliwińska (33 l.), była partnerka Jarosława Bieniuka (43 l.) nabrała ostatnio śmiałości w epatowaniu ciałem. Ostatnio zamieściła zdjęcie z Paryża, tyle że Paryż akurat jest na tym ujęciu mało widoczny. Za to pośladki – wręcz przeciwnie.

4 lata temu temu ostatecznie zakończył się związek Martyny Gliwińskiej i Jarosława Bieniuka.  Oficjalnie zaprezentowali się jako para dwa lata wcześniej  na wystawie Pomorskie Rendez Vous. Tabloidy natychmiast dorobiły do tego historię, jakoby Gliwińska i Anna Przybylska poznały się i polubiły jeszcze za życia aktorki, co może i brzmiało romantycznie, ale z prawdą nie miało raczej wiele wspólnego. 

Reklama

Podobno Gliwińska po kilku miesiącach związku i pozyskaniu względów dzieci Bieniuka spodziewała się propozycji wspólnego zamieszkania. Jednak zamiast tego Jarek udzielił "Vivie" wywiadu, w którym wyznał, że nikt nigdy nie zastąpi mu ukochanej Ani.  Gliwińska zrozumiała, że zawsze będzie żyła w cieniu Przybylskiej. 

Początkowo nawet  próbowała się z tym pogodzić, z czasem jednak uznała, że chce od życia i związku czegoś więcej.  Po pół roku od pierwszego rozstania uległa jednak namowom Oliwii Bienuk, by dali sobie z Jarkiem jeszcze jedną szansę. Próba reaktywacji związku nie powiodła się, jednak to właśnie Martyna była jedną z pierwszych osób, które murem stanęły za Bieniukiem, gdy owiana złą sławą trójmiejska sutenerka zarzuciła mu naruszenie jej wolności seksualnej. 

Martyna Gliwińska pozuje w rajstopach

Tak się do siebie zbliżyli, że skończyło się ciążą. Niestety, Bieniuk, jak twierdziła Gliwińska, nie szalał z radości na wieść o kolejnym potomku. Ostatecznie dogadali się w ten sposób, że Gliwińska będzie wychowywała synka, jednak Bieniuk będzie obecny w jego życiu.

Los samotnej matki nigdy nie jest łatwy, na szczęście Martyna w nawale obowiązków nie zapomina o sobie. Na Instagramie regularnie zamieszcza zdjęcia swoich stylizacja oraz wspomnienia z podróży, a czasem także ujęcia, dowodzące, że ciąża nie wywarła wpływu na jej figurę.

Ostatnio była dziewczyna Bieniuka zamieściła zdjęcie z Paryża. Akurat Paryża na nim nie widać, za to widać długie nogi Martyny oraz jej pośladki odziane w ażurowe rajstopy w geometryczny wzór.  Jeśli chodzi o fragmenty powyżej pasa, to Gliwińska całkowicie zrezygnowała z odzieży, poprzestając na zakryciu biustu bukietem kwiatów. Zmysłowo?

Zobacz też:

Martyna Gliwińska o swoich relacjach z Oliwią Bieniuk: „Koleżeńskie”

Martyna Gliwińska ostro o Zuzannie Pactwie. Padły mocne słowa

Justyna Steczkowska zachwyciła stylizacją. Wcześniej nosiła ją Katarzyna Cichopek

***

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Martyna Gliwińska | Jarosław Bieniuk

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy