Reklama
Reklama

Martyna Gliwińska ostro o Zuzannie Pactwie. Padły mocne słowa

Martynie Gliwińskiej, byłej partnerce Jarosława Bieniuka (42 l.) puściły nerwy na wieść, że on i jego obecna ukochana planują wspólne dziecko. Gorycz jest tym większa, że poprzedniego dziecka, które Bieniukowi urodziła Gliwińska, piłkarz nie powitał wybuchem radości.

Trzy lata temu temu ostatecznie zakończył się związek Martyny Gliwińskiej i Jarosława Bieniuka.  Oficjalnie zaprezentowali się jako para dwa lata wcześniej  na wystawie Pomorskie Rendez Vous. Tabloidy natychmiast dorobiły do tego historię, jakoby Gliwińska i  zmarła w 2014 roku Anna Przybylska poznały się i polubiły jeszcze za życia aktorki, co może i brzmiało romantycznie, ale z prawdą nie miało raczej wiele wspólnego. 

Reklama

Podobno Gliwińska po kilku miesiącach związku i pozyskaniu względów dzieci Bieniuka spodziewała się propozycji wspólnego zamieszkania. Jednak zamiast tego Jarek udzielił "Vivie" wywiadu, w którym wyznał, że nikt nigdy nie zastąpi mu ukochanej Ani.

Chociaż Gliwińska  od początku nie ukrywała, że pragnie stworzyć z Jarkiem rodzinę i nawet pozyskała dla tego planu wsparcie jego dzieci, Bieniuk ciągle nie mógł się zdecydować. Na zmianę to okazywał Martynie mnóstwo czułości, a to znów studził jej entuzjazm. Skończyło się rozstaniem, powrotem i jeszcze jednym rozstaniem, po którym Gliwińska i Bieniuk pozostali w przyjaźni. Tak się wzajemnie wspierali, że skończyło się ciążą. 

Niestety, jak ujawniła Martyna, radosną wieść o powiększeniu rodziny Bieniuk przyjął bez większego entuzjazmu. W rozmowie z tygodnikiem „Na żywo” Martyna wyznała smutno:

Początkowo Bieniuk nie skakał z radości, ale z czasem jakoś doszli do porozumienia, chociaż Gliwińskiej chyba nie do końca o to chodziło. Raczej trudno przypuszczać, by marzeniem jej życia było zostać samotną matką i patrzeć, jak ojciec jej dziecka układa sobie życie z nową kobietą. 

Gliwińska ostro o Pactwie

Ostatnio puściły jej nerwy na wieść o tym, że Jarosław Bieniuk i jego aktualna ukochana, Zuzanna Pactwa coraz poważniej myślą o wspólnym dziecku. Modelka na pytanie internautów o plany macierzyńskie, odpowiedziała: 

Gliwińska zareagowała nerwowo. Być może dlatego, że w tle wypowiedzi Pactwy można doszukać się sugestii, jakoby ciąża Martyny była z Jarkiem nie tylko nieuzgodniona, lecz nawet mogła być rozpaczliwą próbą ratowania rozpadającego się związku. W każdym razie wypowiedź Pactwy Gliwińska skomentowała surowo. Podczas internetowej sesji pytań i odpowiedzi, stwierdziła: 

Nie wygląda to raczej na początek pięknej przyjaźni...


Zobacz też: 

Paweł Deląg pokazał syna. Co za ciacho!

Dagmara Kaźmierska czeka na ślub syna. Nie ma żadnych wątpliwości

Nowe obostrzenia możliwe przed świętami? Minister zdrowia podał warunek

***

Więcej newsów o gwiazdach, ekskluzywne materiały wideo, wywiady i kulisy najgorętszych imprez znajdziecie na naszym INSTAGRAMIE Pomponik.pl

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Zuzanna Pactwa | Jarosław Bieniuk | Martyna Gliwińska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama