Reklama
Reklama

Marta Żmuda Trzebiatowska przerwała milczenie na temat męża. Zdradziła kulisy związku

Marta Żmuda Trzebiatowska bardzo rzadko odnosi się publicznie do swojego związku i małżeństwa z Kamilem Kulą. Aktorska para skupia się na życiu rodzinnym i stroni od wywiadów w mediach. Tym razem Marta pod wpływem ilości pytań od fanów postanowiła odnieść się do swojej relacji z mężem, co jest bardzo rzadkie. Oto co zdradziła!

Marta Żmuda Trzebiatowska przerwała milczenie na temat męża. Zdradziła kulisy związku

Marta Żmuda Trzebiatowska i Kamil Kula zostali małżeństwem w 2015 roku. Para doczekała się synka Bruna i córeczki Pauliny. Choć plotkowano o kryzysach, to aktorka bardzo szybko je dementowała, nie pozostawiając niedomówień. Tym razem aktorkę, którą niedługo zobaczymy w nowym serialu Polsatu, fani zapytali o związek pod kątem... zawodowym. Oto co wyznała na swoim Instagramie.

Reklama

Marta Żmuda Trzebiatowska przerwała milczenie o mężu. Rzadko kiedy o nim mówi

Marta Żmuda Trzebiatowska postanowiła odpowiedzieć na pytania fanów i - jak to zwykle bywa - najwięcej z nich dotyczyło życia prywatnego aktorki. Pod koniec nagrywania filmików na Instagramie aktorka postanowiła odnieść się do sytuacji w swoim aktorskim małżeństwie.

"Czy współpraca z mężem wpływa na twój związek pod kątem negatywnym?" - zapytała fanka lub fan.

"Dobra, odpowiem na pytanie o męża, bo tych pytań było kilka. Szczerze? Kiedyś myślałam sobie, że nie chcę być z aktorem, że to rodzi dużo problemów, czy... no właśnie. Bnie wiem, co sobie myślałam, bo dzisiaj myślę zupełnie inaczej. Ja widzę same pozytywy w tym, że mój mąż jest również aktorem. Wiem, że dokładnie rozumie to, co ja czuję przed premierą" - zaczęła mówić na Instastory.

Co więcej, aktorka wyjaśniła, że nie są o siebie zazdrośni nawet podczas nagrywania "gorących" scen w teatrze, serialu czy filmie. Wielu widzom pewnie takie pytanie od razu pojawiło się w głowach. Zdradzając kulisy, Marta dodała, że takie sytuacje to sam stres, a nie żadna przyjemność dla aktorów.

"On dokładnie wie, jak wygląda kręcenie takich scen i wie, jaki to jest olbrzymi stres, więc nie, nie jesteśmy o siebie zazdrośni podczas grania takich scen" - powiedziała Marta na Instagramie z pełną szczerością.

Marta Żmuda Trzebiatowska pojawi się w nowym serialu Polsatu

Martę Żmudę Trzebiatowską już niedługo zobaczymy w nowym serialu Polsatu "Grzechy sąsiadów". Aktorka wcieli się rolę Julity, a jej serialowym mężem będzie Szczepan (w tej roli Sebastian Fabijański). To serial, w którym relacje młodych par żyjących obok siebie skomplikują się na tyle, że aż będą dramatyczne w skutkach.

Zobacz też:

 Narzeczony zostawił ją dla znanej aktorki. O związku Karczmarczyk z Kamilem Kulą było głośno

Żmuda-Trzebiatowska wiedziała, że nie będzie "fajną partnerką". Co za wyznanie

Odmłodzona Marta Żmuda-Trzebiatowska zaszalała. Niesamowita zmiana

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Marta Żmuda-Trzebiatowska | Kamil Kula
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy