Reklama
Reklama

Marta Manowska zdradziła tajemnicę, na którą czekały miliony Polaków! Jasna deklaracja w sprawie "Sanatorium miłości"

Choć jesteśmy dopiero po finale 5. sezonu "Sanatorium miłości", fani już dopytują, kiedy będzie można oczekiwać następnej edycji. Czy zobaczymy zmagania kolejnych sześciu seniorek i seniorów w poszukiwaniu miłości? Wygląda na to, że na następy turnus będziemy musieli poczekać. Więcej informacji zdradziła Marta Manowska!

Za nami finał "Sanatorium miłości 5". Co dalej z programem?

Dopiero co powoli opadają emocje po finale "Sanatorium miłości 5", a najwierniejsi fani formatu TVP już oczekują deklaracji, czy produkcja zamierza kontynuować poczynania seniorów. Nie należy się im zresztą dziwić.

Wyniki oglądalności były na tyle zadowalające telewizję, że jest ogromna szansa na 6. sezon! Marta Manowska uchyliła rąbka tajemnicy, czego mogą oczekiwać fani "Sanatorium miłości".

Reklama

Król i Królowa Turnusu "Sanatorium miłości 5": Iwona i Józef

Finał 5. edycji programu dla seniorów dostarczył wielu emocji i wzruszeń. Nie obyło się też bez kontrowersji! Głosowanie na Królową i Króla Turnusu doprowadziło do niecnych czynów Darka, który zdecydował zagłosować na siebie! Ostatecznie na tronie zasiadła Iwona Żarnowiecka i Józef Raciniewski. Oboje nie kryli szczęścia, że inni uczestnicy obdarzyli ich takim zaufaniem i sympatią.

Józef w rozmowie z Pomponikiem podzielił się między innymi warunkami wyżywienia w sanatorium, a także ocenił zachowanie Dariusza podczas finału.

Marta Manowska się wygadała! Będzie 6. sezon "Sanatorium miłości"?

"Sanatorium miłości 5" cieszyło się dużym zainteresowaniem. Średnio jeden odcinek oglądało około 2,37 miliona widzów, co jest zdecydowanie lepszym wynikiem w porównaniu do czwartej edycji show. Nic dziwnego więc, że telewizja mocno zastanawia się nad kontynuacją formatu.

Po emisji finałowego 10. odcinka "Sanatorium miłości", Marta Manowska podziękowała widzom za oglądanie programu i... uchyliła rąbka tajemnicy na temat kolejnej edycji!

Będziecie oglądać kolejny sezon "Sanatorium"?

Zobacz też:

Iwona z "Sanatorium miłości" o negatywnych komentarzach. Nie miała litości dla hejterów? [POMPONIK EXCLUSIVE]

Józef z "Sanatorium" ujawnia prawdę o związku Uli i Zdzisława [POMPONIK EXCLUSIVE]

Iwona z "Sanatorium miłości" wyjawiła, co naprawdę sądzi o Marcie Manowskiej! [POMPONIK EXCLUSIVE]

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy