Reklama
Reklama

Marta i Paweł z "Rolnik szuka żony" w podróży przedślubnej. Wybrali popularne wśród Polaków miejsce

Marta i Paweł, którzy poznali się za sprawą reality show "Rolnik szuka żony" już niebawem wezmą ślub. Para zakochanych postanowiła przed ceremonią wybrać się w cudowną podróż. Zakochani udali się w ich zdaniem "oklepane" miejsce.

Odnaleźli prawdziwą miłość

Hitowy program TVP "Rolnik szuka żony" połączył już niejedną parę. Na przestrzeni ośmiu edycji widzowie mieli okazję obserwować historie miłosne, które napisało samo życie. Niektórym uczestnikom udało się odnaleźć drugą połówkę, podczas gdy inni poznali smak goryczy związanej ze złamanym sercem. Do grona szczęśliwców, którzy spełnili marzenie o prawdziwej miłości należą Marta Paszkin (34 l.) oraz Paweł Bodzianny (39 l.) Ich związek sprawia wrażenie idealnego i jak ogłosili zakochani, w tegoroczną Wielkanoc powiedzą sobie sakramentalne "tak". 

Reklama

Rodzina się powiększy?

Marta posiada już z poprzedniego związku 6-letnią córkę Stefanię. Dziewczynka bardzo szybko zyskała sympatię Pawła. Mężczyzna wspominał jednak, że chciałby doczekać się również własnego potomstwa. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby jego plany się urzeczywistniły. Narzeczeni kupili już i wyremontowali mieszkanie, w którym będą żyć jako rodzina. Po trudach związanych ze żmudnymi procedurami, para postanowiła pozwolić sobie na odpoczynek. Idąc za wzorem młodszego brata, który wybrał się do Meksyku w towarzystwie Marty Manowskiej, Paweł zabrał swoją ukochaną w romantyczną podróż. Przedślubne wojaże uczestników "Rolnik szuka żony" dodatkowo umocniły ich relację. 

Przedślubna podróż uczestników "Rolnik szuka żony"

Na przedślubną destynację para wybrała niezwykle popularne wśród Polaków miejsce. Marta i Paweł udali się na tropikalny Zanzibar, aby w otoczeniu malowniczej przyrody cieszyć się swoją obecnością. Oboje regularnie zamieszczają w mediach społecznościowych zapierające dech w piersiach zdjęcia z plaży. Widać, że czują się znakomicie w swoim towarzystwie. W jednym z wpisów Marta Paszkin zdradziła jak rozpoczął się ich wspólny wypoczynek na wyspie. 

Zobacz też:

Tomasz Bajer: Niebywałe, co dziś robi „Laska” z kultowego filmu Olafa Lubaszenki! 

Zendaya zachwyciła w sukni Lindy Evangelisty!

Hiszpania. Stowarzyszenie lekarzy proponuje, by COVID-19 traktować i leczyć jak grypę

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: "Rolnik szuka żony"
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy