Reklama
Reklama

​Marlena Szamaja od roku nie uprawia seksu. „Nie potrafię bez miłości"

Marlena Szmaja (37 l.) aktorka i influencerka rok temu rozstała się z partnerem. Od tamtej pory jej życie uczuciowe pozostaje w uśpieniu. Jak ujawniła w szczerym wyznaniu, w jej przypadku oznacza to bark seksu, bo nie jest w stanie oddzielić do od emocji.

Marlena Szamaja, influencerka i aktorka, znana między innymi z „Barw szczęścia”, „Rodzinnego interesu”, a ostatnio też z filmów Patryka Vegi: „Polityka” i „Miłość, sex & pandemia”, rok temu zakończyła związek z mężczyzną, z którym planowała wspólną przyszłość. Niestety, zamiast ślubu nastąpiło rozstanie. Od tamtej pory aktorka jest singielką, z czego nie jest szczególnie zadowolona. Jak deklaruje w „Super Expressie”, chciałaby się znów zakochać, tylko nie ma w kim:

Reklama

"Moje serce jest pełne miłości. Czuję, że jak już w moim życiu pojawi się odpowiedni mężczyzna, będę to wiedziała. Nie żyję przeszłością i nie wchodzę w relacje na jeden raz. Mimo zawodów miłosnych wierzę, że jeszcze uda mi się stworzyć związek oparty na zaufaniu, szacunku i miłości. Tylko w takim przypadku seks jest naprawdę piękny". 

Szmaja otwiera się na temat seksu

Szmaja, jak sama otwarcie ujawnia, nie uznaje przygodnego seksu. Jak tłumaczy, w jej przypadku musi być on powiązany z emocjami. Niestety, chociaż aktorka chodzi na randki, przeżywa same rozczarowania:

"Niedawno spotykałam się z kimś, ale po kilku randkach okazał się kolejnym rozczarowaniem. Z perspektywy czasu cieszę się, że nie wpuściłam go do swego życia i nie podzieliłam się z nim moją intymnością". 

Nie każdy ma problem z oddzieleniem fizyczności od emocji. Szmaja akurat należy do osób, u których te dwie sfery są ściśle ze sobą związane. Co to oznacza w praktyce? Jak ujawnia aktorka, którą w rozmowie z tabloidem wyraźnie poniosła szczerość, od rozstania z ukochanym nie uprawia seksu. To trwa już rok, ale, jak zapewnia celebrytka, można się przyzwyczaić:

"Od roku nie uprawiałam seksu. Nie potrafię iść do łóżka z mężczyzną, którego nie kocham lub nie znam. Dla mnie seks bez miłości równa się brak orgazmu, więc nie wchodzę w relacje bez uczuć i zaangażowania. Potrafię być szczęśliwa bez seksu. Odkąd zamieszkałam sama, mam czas na swoje pasje, spełniam marzenia, spotykam się z przyjaciółmi". 

Rzeczywiście, wydaje się, że Marlena ma teraz więcej czasu na realizowanie swoich pasji. W czerwcu zwyciężyła w 25. Zawodach Wędkarskich Aktorów im. Mariana Łącza z połowem 1940g. 

Zobacz też:

"Miłość, seks & pandemia". Zestrojone na czarno Rozenek, Zborowska, Mucha i Lisowska...

Nowy film Patryka Vegi bez cenzury. Rozenek jako "samotna milf", szczekająca Zborowska...

Krzysztof Jackowski podzielił się wizją. "Część Polski będzie połączona z innym państwem"

***

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy