Reklama
Reklama

Marina śmieje się ze Szczęsnego. "Trzeba było strzelić 41 bramek"

Marina Łuczenko (31 l.) i Wojciech Szczęsny (31 l.) wraz z Anną i Robertem Lewandowskimi stwierdzili, że upamiętnią swój pobyt w Opalenicy wspólnym zdjęciem. Wokalistka nie powstrzymała się i postanowiła zażartować z polskiego bramkarza. Mina Wojtka mówi sama za siebie...

Już od kilku dni reprezentacja Polski przebywa na zgrupowaniu w Opalenicy. Piłkarze prężnie przygotowują się do Euro 2021, ale w przerwach od treningów mogą liczyć na swoich najbliższych, którzy przebywają wraz z nimi na zjeździe.

Oczywiście na takim wydarzeniu nie mogło zabraknąć dwóch ikonicznych żon sportowców czyli Mariny i Ani Lewandowskiej. Obie panie towarzyszyły mężom podczas wyjazdu, na którym świetnie się bawiły. Żona Szczęsnego postanowiła wykorzystać okazję i nieco dopiec swojemu wybrankowi. 

Marina śmieje się ze Szczęsnego

Na co dzień Ania i Robert mieszkają w Niemczech, natomiast Marina i Wojtek uwili swoje gniazdko we włoskim Turynie. Wspólne spotkanie w Opalenicy to dla nich dobra okazja do nadrobienia zaległości.

Reklama

Widać, że reprezentanci, a także ich żony, świetnie się ze sobą dogadują. Marina wrzuciła nawet ich wspólne fotografie na Instagrama, które wykorzystała do przekomarzania się ze Szczęsnym.

Na pierwszym zdjęciu widać jak Marina i Ania wtulają się w uśmiechniętego Roberta Lewandowskiego, podczas gdy Wojciech Szczęsny stoi obok przygarbiony ze smutną miną. Całe zajście wokalistka opisała w prześmiewczy sposób.

Opis Mariny nawiązywał do ostatniego sukcesu Lewandowskiego, który w zeszły weekend pobił rekord Gerda Muellera, wykonując 41 bramek w sezonie. Oczywiście smutek Wojtka był tylko odegrany na potrzeby żartu.

Na następnej fotografii udostępnionej przez Marinę możemy zobaczyć, jak cała czwórka wesoło pozuje do zdjęcia. Internauci w komentarzach zaczęli bronić i pocieszać Szczęsnego pisząc, że na pewno obronił dużo więcej bramek, niż Lewandowski strzelił. 

***

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy