Reklama
Reklama

Grzegorz Krychowiak wygryzł z filmu Roberta Lewandowskiego

Już 29 maja premierę będzie miał film "Druga połowa", pierwsza polska produkcja, która pojawi się w kinach po przerwie spowodowanej lockdownem. W obrazie w zaskakującej roli zobaczymy Grzegorza Krychowiaka, dla którego będzie to aktorski debiut. Okazuje się jednak, że piłkarz musiał pokonać Lewego, by dostać rolę.

Informacja, że Grzegorz Krychowiak zagra w filmie, parę dni temu pochłonęła media w Polsce. W końcu zobaczyć jednego z najlepszych piłkarzy na wielkim ekranie to nie lada zaskoczenie. Dopiero teraz okazuje się, że droga do zdobycia angażu nie była taka łatwa. Krychowiak wygryzł z roli swojego kolegę z drużyny - Roberta Lewandowskiego. Jak to zrobił?

Grzegorz Krychowiak wygryzł Roberta Lewandowskiego

Sebastian Staszewski w rozmowie z portalem JastrząbPost wyjawił, jak piłkarz zdobył rolę. Okazało się, że producenci myśleli też o innych piłkarzach, jednak to Krychowiak sprostał ich oczekiwaniom. I ich nie zawiódł! Grzegorz odnalazł w sobie prawdziwy aktorski talent. 

Reklama

Jak pamiętamy, wyborem Krychowiaka zachwycał się także aktor Maciej Musiał.

Myślicie, że Grzegorza Krychowiaka czeka kariera aktorska? 

"Druga połowa" fabuła filmu

Młoda lekarka Magda Biernat spotyka przypadkiem tajemniczego i przystojnego dziennikarza Mateusza Ostrowskiego. Zauroczona nowopoznanym mężczyzną nie wie, że nad rodzącym się uczuciem od początku wisi złe fatum. Sprawy komplikują się bardzo szybko - kiedy wychodzi na jaw, że Magda jest córką selekcjonera reprezentacji Polski Zbigniewa Biernata, z którym Mateusz od dawna jest w ostrym konflikcie

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Grzegorz Krychowiak | Robert Lewandowski
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy