Reklama

Reklama

Reklama

Marianna Schreiber uzewnętrznia się z problemami w małżeństwie: "Limit szans się kiedyś kończy"

Marianna Schreiber (28 l.) zyskała ogromną popularność po występie w TVN-owskim hicie "Top Model". Aspirująca modelka co prawda nie zrobiła oszałamiającej kariery w modelingu, ale sprawiła, że wciąż jest o niej głośno. Głównie za sprawą małżeńskich dramatów z politykiem PiS-u Łukaszem Schreiberem. Tym razem sprawa wydaje się poważna...

Marianna Schreiber swoją przygodę z telewizją rozpoczęła na castingach do programu "Top Model". Nie da się ukryć, że została jedną z największych gwiazd minionej edycji. Mimo że nie dostała się nawet do domu modelek - to właśnie o niej jest wciąż głośno.

Celebrytce udało się zrobić piorunująco szybką karierę. Obserwatorzy szczerze zainteresowali się jej życiem prywatnym, bowiem okazało się, że jest żoną polityka PiS-u, Łukasza Schreibera, a w programie pojawiła się bez jego zgody.

Reklama

Schreiber nie unika pytań o męża

Temat męża jest również jednym z najczęściej poruszanych w jej mediach społecznościowych. Schreiber głośno mówi o relacjach z ukochanym i wtajemnicza swoich obserwatorów w rodzinne i małżeńskie dramaty.

Niedoszłej modelce udało się także zawodowo wykorzystać 5 minut sławy. Jakiś czas temu poinformowała bowiem, że rozpoczęła współpracę z "Super Expressem" i prowadzi autorski program "Mam tego dość". Ma być on jej wyrazem sprzeciwu i symbolem "wyjścia z klatki".

Marianna nie kryje się ze swoimi poglądami i wielokrotnie podkreśla, że stoją one w całkowitej sprzeczności z wartościami męża. Ostatnio głośno było również o tym, że Schreiber planuje wstąpić w szeregi Nowoczesnej.

"Limit szans się kiedyś kończy"

Teraz Marianna po wizycie Joe Bidena w Polsce znowu postanowiła przypomnieć o swoich relacjach z mężem. Zaczęła od dość enigmatycznie brzmiącej wiadomości na Instastory.

Żona polityka PiS ubolewała również, że żony ministrów nie mają żadnej taryfy ulgowej i nie mogła słuchać przemówienia Bidena razem z mężem ze strefy "dla VIP-ów". Miało to wywołać nawet drobny kryzys. Jedna z internautek zapytała, czy Marianna pokłóciła się z mężem, dlatego, że nie mogła wejść na przemówienia Bidena.

Potem po raz kolejny przypomniała, że mąż nie liczy się z jej politycznym zdaniem i dla niego "wszystko, co przeciwne to »alternatywny świat«" - wytłumaczyła.

Marianna o kłopotach w małżeństwie

Marianna postanowiła także w obszernym wpisie rozwinąć swoją myśl, w której zapowiadała, że "limit szans się kiedyś kończy". I tym razem chodziło o kłopoty w małżeństwie.

Przyznała jednak, że "niezależnie od tego, co jest między nimi i będzie" to szanuje swojego małżonka i uważa, że nikt zasługuje on na publiczne poniżanie i nie chce mu tego robić.

Jak myślicie, czy to faktycznie zapowiedź ostatecznych zmian? Marianna od dłuższego czasu sugeruje już, że w jej małżeństwie nie dzieje się dobrze.

Zobacz też:

Sean Penn zapowiada, że zniszczy Oscary. Domaga się przemówienia Zełenskiego na gali!

Marianna Schreiber udaje dziennikarkę pod domem Kaczyńskiego! "Prezes wyglądał przez okno"

Władimir Putin przemawiał na propagandowym wiecu w Moskwie! Niebywałe, co stało się potem!

Pomagajmy Ukrainie - Ty też możesz pomóc!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Marianna Schreiber

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy