Reklama
Reklama

Marianna Schreiber pochwaliła się metamorfozą! Trudno ją rozpoznać!

Marianna Schreiber zdobyła ogromną popularność po tym, jak w "Top Model" okazało się, że jest żoną polityka PiS-u i przyszła na casting w tajemnicy przed mężem. Mimo że nie udało jej się zrobić spektakularnej kariery w modelingu - to wciąż bierze udział w sesjach zdjęciowych. Na potrzeby jednej z nich zmieniła się nie do poznania!

Marianna Schreiber zasłynęła na antenie TVN-u w programie "Top Model". To właśnie tam aspirująca modelka zdobyła ogromną popularność i rozgłos. Gdy okazało się, że jest żoną Łukasza Schreibera, rozpisały się o niej niemal wszystkie media.

Celebrytka wiedziała doskonale, jak podsycać płomień zainteresowania różnych portali i chętnie opowiadała o swoim życiu prywatnym. Nie zabrakło więc zwierzeń o mężu i ich relacji. Ten temat szczególnie interesował fanów Marianny.

Modelka jest również aktywna na swoim Instagramie. Często porusza tam palące tematy społeczno-polityczne i opowiada o swoich osiągnięciach. Jakiś czas temu promowała swoją książę "Udane życie".

Schreiber publikuje również rodzinne fotki, które tylko podsycają plotki o jej kryzysie w małżeństwie. Tym razem Marianna pokazała kulisy sesji zdjęciowej. Celebrytka zaprezentowała się w zupełnie nowym wydaniu!

Reklama

Trzeba przyznać, że w krótkich czarnych włosach jest nie do poznania. Nie zabrakło również nawiązania do prywatnego życia żony polityka PiS-u.

Jak wam się podoba w takim wydaniu?

Zobacz też:

Marianna Schreiber narzeka na Polski Ład i męża. Żona ministra PiS załamana!

Marianna Schreiber nie wytrzymała po wrednym komentarzu! Poszło o jej córkę

Tamara Arciuch zaszalała z fryzurą! Trudno oderwać od niej wzrok

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Marianna Schreiber
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy