Reklama
Reklama

Maria Dębska opowiedziała o swojej relacji z Erykiem Kulmem. Plotkowano o tym od dawna

Maria Dębska w najnowszym wywiadzie odniosła się do plotek na temat jej domniemanego romansu z Erykiem Kulmem. Prawda w końcu wyszła na jaw.

Maria Dębska została posądzona o romans z Kulmem

Maria Dębska to bardzo zdolna polska aktorka, która zagrała wiele interesujących ról. Artystce największą popularność przyniósł film "Bo we mnie jest seks". Obecnie gwiazdę można z kolei oglądać w serialu "Kiedy ślub". Od jakiegoś czasu w mediach zaczęły pojawiać się plotki na temat jej romansu z Erykiem Kulmem, który na co dzień współpracuje z aktorką.

Zobacz też: Maria Dębska opowiada o związku z Bosakiem. "Zaciskałam zęby w nocy, bardzo mocno i w wielu sytuacjach"

Reklama

Maria Dębska opowiedziała o relacji z Erykiem Kulmem

Reporterka jastrzabpost.pl w rozmowie z Marią Dębską poruszyła temat domniemanego romansu. Na odpowiedź aktorki nie trzeba było długo czekać. Okazuje się, że artystka jedynie przyjaźni się z Erykiem. Na koniec dodała, iż bardzo bawi ich cała sytuacja.

"Wolałabym tego nie komentować, bo wiem, że jak zacznę, to nie skończę. Ale mogę powiedzieć, że mamy z Erykiem z tego ogromny ubaw, bo jesteśmy bardzo dobrymi kolegami i śmiejemy się z tego od wczoraj" - powiedziała gwiazda.

Gwiazda w dalszej części wywiadu odpowiedziała również na pytanie, skąd się biorą plotki na jej temat. Okazuje się, że najprawdopodobniej dlatego, iż w serialu Eryk i ona grali parę.

"Jeżeli mogę dodać - to chyba te plotki są efektem tego, że skończyliśmy właśnie wspólny projekt, więc przy tej okazji zaproszę państwa na serial "Kiedy ślub" do Canal +, gdzie jest przedstawiona fikcja, w której jesteśmy parą" - przyznała Dębska.

Eryk Kulm opowiedział, co łączy go z Dębską

Eryk Kulm również postanowił wypowiedzieć się na temat domniemanego romansu z Marią. Dziennikarze serwisu pudelek.pl zapytali go wprost o to, czy jest w jakieś głębszej relacji z aktorką. Aktor w odpowiedzi zdementował plotki.

"Haha. Nie, to nieprawda. "Hold your funny horses" - odparł Eryk.

Zobacz też:

Maria Dębska liczy tylko na siebie:  "Przyczynili się do tego mężczyźni"

Rozwiedzeni Maria Dębska i Marcin Bosak "wpadli na siebie" na imprezie. Zrobiło się niezręcznie

Maria Dębska przerwała milczenie po rozwodzie z Bosakiem. Zaskoczyła wyznaniem

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Maria Dębska | Eryk Kulm
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy