Reklama
Reklama

Marek Kondrat i Antonina Turnau w Warszawie. Grzegorz Turnau niespodziewanym gościem

Wielopokoleniowe trio zapozowało we wspólnym zdjęciu na Instagramie. Widać na nim Antoninę Turnau-Kondrat, jej męża Marka Kondrata i jej ojca Grzegorza Turnaua, który jednocześnie jest zięciem Kondrata. Nadążacie?

Marek Kondrat i Antonina Turnau w Warszawie

Marek Kondrat i Antonina Turnau to małżeństwo, które wywołało chyba największe poruszenie w show-biznesie. Dzieli ich 38 lat różnicy co najbardziej przeszkadzało opinii publicznej niż nim samym. Wciąż są w sobie zakochani, mają córeczkę Helenkę i żyją z dala od mediów. A świadczyć może o tym fakt, że pobrali się w 2015 roku, a dopiero w 2022 Antonia pierwszy raz zaczęła cokolwiek mówić o swoim małżeństwie z aktorem.

Reklama

Antonina Turnau, Marek Kondrat i Grzegorz Turnau. Rodzina w komplecie na Instagramie

34-letnia Antonina Turnau i 72-letni Marek Kondrat na co dzień mieszkają w słonecznej Hiszpanii. Dlatego tym bardziej widok pary wraz z 55-letnim Grzegorzem Turnauem jest wyjątkowy. Wielopokoleniowe trio spotkało się w Warszawie, gdzie w niedzielne popołudnie przechadzali się Alejami Ujazdowskimi i szli w kierunku Placu Zamkowego. Uwiecznili tę chwilę klasycznym selfie. Czyż nie wyglądają uroczo?

Wielopokoleniowe trio na wspólnym zdjęciu

Warto przypomnieć, że Grzegorz Turnau jest o 17 lat młodszy od swojego zięcia Marka Kondrata. Co więcej, młodszy muzyk został dziadkiem w 2018 roku.

Zobacz też:

Antonina Turnau zorganizowała pokaz swojej kolekcji! Marek Kondrat wielkim nieobecnym

Kawalerskie nawyki Kondrata. Gdy zostaje sam "natychmiast szykują imprezę"

Antonina Turnau zdradza prawdę o związku z Kondratem. Plotki okazały się prawdziwe!

Marek Kondrat pilnie opublikował ważny komunikat. Wielkie poruszenie pod wpisem

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Antonina Turnau | Marek Kondrat | Grzegorz Turnau
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy