Reklama

Reklama

Reklama

Marcin Prokop zakpił z Wellman? Tak żyją ze sobą prowadzący "Dzień Dobry TVN”!

Marcin Prokop i Dorota Wellman od lat prowadzą wspólnie wydania śniadaniówki TVN. Gospodarze chętnie ujawniają kulisy swojej pracy w mediach społecznościowych. Niedawno Prokop wrzucił do sieci nagranie, na którym razem z Dorotą stworzyli autorską wersję „Czerwonego kapturka”. Emocje sięgnęły zenitu i z ust gwiazdy TVN padło kilka niecenzuralnych słów. Wyszło zabawnie czy drętwo?

Marcin Prokop i Dorota Wellman odegrali "Czerwonego kapturka"

Marcin Prokop postanowił podzielić się ze swoimi fanami zabawnym nagraniem, które przygotowali wspólnie z Dorotą Wellman za kulisami "Dzień Dobry TVN".

Na nagraniu umieszczonym w relacji na Instagramie prezentera, można zobaczyć Dorotę Wellman z czerwonym beretem na głowie, tuż za nią sieci Marcin, który zabawił się w narratora. Opowiedział historię czerwonego kapturka oraz jej babci. W kulminacyjnym momencie wspomniał o przerażającym wilku, który pojawił się wówczas na scenie i zamiast dopaść łydkę Doroty, rzucił się na Prokopa. W wyniku tego ataku gwieździe puściły nerwy i z jego ust posypały się przekleństwa, które zostały w filmie ocenzurowane innymi dźwiękami.

Reklama

Nagranie Prokop podpisał wymownie "Czerwony kapturek. Wersja reżyserska". Chciał tym samym wyśmiać beret Wellman? Jeśli tak, nie udało mu się urazić koleżanki, która z rozkoszą oddawała się wspólnym żartom.

Marcin Prokop i Dorota Wellman to źle dobrany duet?

"Jak to powiedział kiedyś nasz szef, to ja jestem od tego, żeby zabezpieczać teren, czyli jestem tą osobą, która musi to wszystko rozładować i wszystkie zadziwiające pomysły przekształcić na naszą korzyść. Nie powiem, że żyję w pełnej gotowości, ale wiem, że po nim można się spodziewać wszystkiego" — wyznała.

To właśnie nieprzewidywalność jest atutem Prokopa i Wellman. Tak zjednują sobie serca telewidzów.

Istniała obawa, że popularny duet nie pojawi się już na antenie TVN, ponieważ wśród prowadzących mających występować w ramach jesiennej ramówki "Dzień Dobry TVN" ich nie wymieniono. Na szczęście, para wciąż gości na ekranach, więc plotki okazały się zwykłymi mrzonkami.

Zobacz też:

Ewa Drzyzga krytykuje rządzących w "Dzień Dobry TVN". "Nie zależy wam, naprawdę?"

"Dzień dobry TVN". Pierwsze oceny po debiucie Małgorzaty Rozenek: "Głos niemedialny"

Dorota Wellman trudna we współpracy? Małgorzata Ohme zdradza kulisy powstawania "Dzień Dobry TVN"?

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Marcin Prokop | Dorota Wellman | "Dzień Dobry TVN"

Reklama

Reklama

Reklama