Reklama
Reklama

Marcin Prokop pokonany na antenie "Dzień Dobry TVN". Olbrzym upadł na deski

Wtorkowy poranek w TVN był pełen emocji i humoru. - jak zwykle. To co niezwykłe, to to, że tym razem celnie wymierzony, choć udawany cios, posłał na podłogę dwumetrowego Marcina Prokopa! I któż dokonał takiego czynu?

W porannym "Dzień Dobry TVN" 3 października doszło do nietypowego "pojedynku" między dwójką prowadzących - Marcinem Prokopem i Dorotą Wellman.

Wellman kontra Prokop. Wynik zaskoczył wszystkich

Scenariusz wtorkowego odcinka przewidywał niecodzienną konfrontację prowadzących w stylu bokserskim. Wellman i Prokop stanęli twarzą w twarz na bokserskim ringu.  Jednak zamiast agresywnych ciosów widzowie zaśmiewali się z komediowych, wręcz tanecznych ruchów duetu. 

Reklama

Wszystko zmieniło się, kiedy Dorota Wellman zdecydowała się na "decydujący cios". Efekt? Marcin Prokop, gwiazdor o imponującej posturze, dramatycznie upadł na podłogę studia, demonstrując swoją sromotną klęskę. Śmiechu było co niemiara, bo i heca była przednia!

Reakcje w sieci były natychmiastowe. Internauci z entuzjazmem dzielili się swoimi wrażeniami w wielu komentarzach. 

Duety w "Dzień Dobry TVN"

W wakacje ze śniadaniówką pożegnało się wielu prowadzących — było to pokłosie wielkiego odświeżana wizerunku TVN-u. Trzy duety, które obecnie prowadzą program, to Ewa Drzyzga z Krzysztofem Skórzyńskim, Paulina Krupińska z Damianem Michałowskim oraz — ku uciesze wielu widzów — Dorota Wellman i Marcin Prokop.

Zobacz też:

Gigantyczna wpadka w "Dzień Dobry TVN". Ewa Drzyzga gęsto się tłumaczy, ale niesmak pozostał

Wielka wpadka w "Dzień Dobry TVN". Internauci nie zostawili na nich suchej nitki. Niezły ubaw

"Dzień dobry TVN": Sensacyjne zmiany. Z programem żegna się pięcioro prowadzących

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Marcin Prokop | Dorota Wellman | "Dzień Dobry TVN"
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy