Reklama
Reklama

Marcin Mroczek walczy z zarazą. Sytuacja w domu aktora wymknęła się spod kontroli

Marcin Mroczek (40 l.) nie ma dobrych wieści dla swoich fanów. Aktor utknął w domu z powodu ciężkiej choroby. Gwiazdor „M jak miłość” oraz cała jego rodzina zmagają się z poważnymi dolegliwościami zdrowotnymi. Sytuacje jest na tyle poważna, że Marcin Mroczek wystosował do swoich fanów apel. Pomóc może każdy.

Marcin Mroczek: rodzina

Marcin Mroczek rozpoczął pracę na planie serialu "M jak miłość" w 2000 roku. Od tego momentu aktor jest jednym z filarów kultowego tasiemca Telewizji Polskiej. W serialu występuje również jego brat-bliźniak, Rafał. Marcin Mroczek zawsze podkreślał, że rodzina jest dla niego priorytetem. W odróżnieniu od brata, który doczekał się dziecka z nieformalnego związku z Joanną Skrzyszewską i dopiero teraz stara się ułożyć życie u boku innej kobiety, aktor już dawno założył rodzinę i osiągnął pełną stabilizację. 

Reklama

40-latek słynie z przywiązania do tradycyjnych wartości i stara się przekazywać je swoim dzieciom. Jakiś czas temu, w książce "Yes, we can!" podzielił się poruszającą historią swojego nawrócenia. Opowiedział o tym, jak doszło do tego, że oddalił się od Kościoła, oraz jak powrócił na jego łono.

"Niedziela była dniem, w którym mogłem nadrobić zaległości ze studiów, przysiąść do projektów i nauki do kolokwiów. Kościół zaczął przez to schodzić na drugi plan. I tak pomału zapominałem o tym, co jest w tym dniu najważniejsze, i coraz rzadziej uczestniczyłem w mszach świętych. Z czasem zaczęło mi jednak brakować czegoś więcej. Przestało mnie cieszyć to, że jestem popularny, że osiągnąłem pewien sukces. Zresztą to był tylko taki zewnętrzny sukces. W swoim wnętrzu cały czas czułem ogromną pustkę i niechęć do wszystkiego. Ciągle krytycznie się oceniałem, miałem poczucie bardzo niskiej wartości, z wszystkiego byłem niezadowolony" - wspominał w publikacji Marcin Mroczek.

W końcu aktor spotkał na swojej drodze modelkę Marlenę Muranowicz. Para pobrała się niemal 10 lat temu. Od tego czasu są nierozłączni i wspólnie wychowują dwóch synów: Ignacego i Kacpra. Niebawem cała rodzina przeprowadzi się do luksusowego mieszkania o wartości miliona złotych. Tymczasem w domu Mroczków zapanowała istna zaraza. Aktor i jego bliscy nie są w stanie wykaraskać się z poważnej choroby. Co im dolega?

Marcin Mroczek walczy z zarazą

Dziś na instastories Marcina Mroczka pojawiła się informacja, która wprawiła jego obserwatorów w osłupienie. Aktor opublikował krótkie wideo, pokazujące ekran telewizora. W opisie nagrania możemy przeczytać, że zarówno on, jak i jego synowie cierpią z powodu choroby. Cała rodzina ciężko się rozchorowała i od paru dni nie jest w stanie normalnie funkcjonować. To się nazywa pech tuż przed świętami Bożego Narodzenia!

Marcin Mroczek i jego bliscy większość czasu spędzają w domu. Aby jakoś przetrwać ten niełatwy okres, aktor zaapelował do fanów o pomoc w wyborze ciekawego filmu, który przypadnie do gustu zarówno dorosłym, jak i młodszym odbiorcom.

"Od kilku dni walczymy z chorobą. Co polecicie do obejrzenia dla taty z 2 synami: 5 i 7 lat?" - zapytał swoich fanów Marcin Mroczek. 

O tym, że choroba bez reszty przejęła panowanie nad domownikami świadczy chociażby fakt, że nikt w rodzinie nie ma już siły na gotowanie. Na krótkim filmiku nagranym przez Marcina Mroczka możemy zobaczyć stertę talerzy, na którym spoczywa nadgryziony kawałek pizzy. Aktor i jego bliscy starają się umilać sobie trudny czas oglądaniem telewizji. Co Waszym zdaniem powinni teraz obejrzeć?

Zobacz też:

Cherry Candle nominowana do "porno Oscara". Polka stoi przed historyczną szansą

Paulina Smaszcz zarobi na tym fortunę. "Kobieta Petarda" rusza z nowym biznesem

Iwona Wieczorek: Zatrzymanie Pawła P., a teraz taka sensacja z Sopotu! Niewiarygodne, co ujawniła!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Marcin Mroczek | Rafał Mroczek
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy