Reklama

Reklama

Reklama

Marcin Mroczek kupił drugą willę za milion złotych. "Obyś nie przeinwestował jak Cichopek i Hakiel"

Marcin Mroczek (40 l.) pochwalił się, że w jego życiu zaszły właśnie duże zmiany. Gwiazdor "M jak miłość" zdecydował się na zakup drugiego już domu. Najwyraźniej aktor nie boi się galopującej inflacji i wzrostu stóp procentowych. Jak wyliczył jeden z tabloidów, Mroczek na zakup nowej willi w stanie surowym wydał ponad milion złotych. Kolejne kilkaset tysięcy musi wydać na jej wykończenie i wyposażenie. Fani gratulują, ale jednocześnie radzą, by nie przeinwestował, jak przed laty jego koleżanka z serialu...

Marcin Mroczek zyskał sporą popularność dzięki roli jednego z braci bliźniaków w serialu "M jak miłość". W hicie TVP gra męża Kingi Zduńskiej, w którą wciela się Katarzyna Cichopek. 

Prywatnie z kolei tworzy udane małżeństwo z Marleną Muranowicz, z którą ma dwóch synów: Kacpra i Ignacego. Para mieszka w pięknym domu w warszawskim Wawrze. 

Okazuje się jednak, że niebawem czeka ich przeprowadzka. Aktor zdecydował się zakupić nową nieruchomość, czym pochwalił się w sieci. 

"Ostrzegali, że nie będzie łatwo ale ja zawsze lubiłem wyzwania. Tym razem to nie 'Taniec z gwiazdami' czy 'Fort Boyard' i nie 'Dance Dance Dance', tym razem to jeszcze większa przygoda - budowa.  Wchodzimy ze stanu developerskiego i zaczyna się wykończeniówka" - napisał Mroczek.

Reklama

Tabloid podlicza wydatki Mroczka

"Super Express" postanowił przyjrzeć się finansom aktora "M jak miłość", który mimo szalejącej inflacji i wzrostu stóp procentowych, zdecydował się na taki wydatek. 

Tabloid donosi, że na zakup okazałego domu Marcin wydał ponad milion złotych. A trzeba dodać, że to stan surowy, więc na wykończenie i wyposażenie willi będzie musiał przeznaczyć kolejne kilkaset tysięcy. 

"Za dom w surowym stanie Mroczek musiał zapłacić około 1 000 000 zł. Za urządzenie środka, dodatkowo kilkaset tysięcy zł. Całość prawdopodobnie wyniesie go nawet 1,5 miliona" - wylicza tabloid. 

Jak dowiadujemy się z artykułu, Marcin w samym "M jak miłość" może zarobić miesięcznie nawet 60 tysięcy złotych. 

"Za jeden dzień na planie "M jak miłość" dostaje 5 tys. zł. A że bywają miesiące, że ma ich 10, a czasami 12, to na jego konto wpada około 60 tys. zł. Rocznie więc za wszystkie zobowiązania zawodowe może otrzymać nawet 700 tys. zł" - donosi "Super Express".

Mroczek kupił drugi dom za milion. Fani: Obyś nie przeinwestował jak Cichopek

Jego nowa willa ma ponad 160 m2. Na parterze znajduje się ogromny salon z aneksem kuchennym, łazienka oraz kotłownia z usytuowanym obok garażem. 

Na piętrze znajduje się spora sypialnia, dwa pokoje oraz kolejna łazienka. Do użytku pozostaje także poddasze. Fani pospieszyli oczywiście z gratulacjami i poradami...

"Powodzenia! Uda się. Czekam aż będziecie się wprowadzać", "Powodzenia! Wykończeniówka uczy zdecydowanie cierpliwości", "Załatwcie sobie projektantkę, zaprojektuje wam dom i będziecie mieć łatwiej" - pisali ludzie. 

Byli też tacy, którzy nie kryli zdziwienia, że w tak trudnych czasach Mroczek zdecydował się na tak kosztowny zakup. 

Niektórzy postanowili przypomnieć mu historię Kasi Cichopek i Marcina Hakiela, którzy przed laty zaciągnęli milionowy kredyt na kupno domu w Wilanowie. 

"Obyś nie przeinwestował jak Cichopek i Hakiel" - martwili się internauci. 

Przypomnijmy, że kryzys finansowy i gwałtowny wzrost kursu franka sprawił, że kredyt "Cichopków" urósł do gigantycznych rozmiarów, przekraczając nawet wartość nieruchomości.

Ostatecznie para zdecydowała się sprzedać wymarzony dom. Mówiło się też, że kłopoty finansowe przyczyniły się do poważnego kryzysu w ich małżeństwie. 

Początkowo wydawało się, że udało im się uporać z problemami. Potem jednak doszło do zaskakującego rozstania i jednego z najgłośniejszych rozwodów w historii polskiego show-biznesu...

Zobacz też:

Brat Kasi Cichopek wezwany na rozprawę rozwodową siostry i Marcina Hakiela. Ujawniono, co zeznał

Marcin Hakiel dodał pierwszy wpis na Instagramie po rozwodzie: "Coś się kończy, coś się zaczyna"

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel korzystają z "ostatniego dnia małżeństwa"?! Sąd podjął decyzję za nich


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Marcin Mroczek | "​M jak miłość" | Katarzyna Cichopek

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy