Reklama

Reklama

Reklama

Marcin Hakiel w zmysłowym tańcu z kobietą. Fani grzmią, że to nie wypada!

Marcin Hakiel (38 l.) po rozstaniu z Katarzyną Cichopek (39 l.) stał się niezwykle wylewny w sieci. Tancerz co chwilę raczy fanów wywodami na swój temat. Często odnosi się do rozpadu związku i radzeniu sobie przed rozwodem. Marcinowi w zapomnieniu o problemach na pewno pomaga taniec. Ostatnio mężczyzna opublikowała nagranie, na którym widać jego zmysłowe pląsy na parkiecie. Fanom jednak się to nie spodobało...

Wydawać się mogło, że małżeństwo Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela jest jednym z bardziej udanych w show-biznesie. Para stworzyła swój idealny wizerunek, który, jak się okazało po czasie, jest wykreowany na potrzeby medialne.

Przez prawie 15-lat Kasia i Marcin pojawiali się razem na branżowych imprezach, brali udział w teleturniejach, reklamowali produkty i prowadzili szkoły tańca. Nic dziwnego, że fani doznali niemałego szoku, gdy małżonkowie opublikowali oświadczenie o zakończeniu związku.

Reklama

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel się rozwodzą

Cichopek i Hakiel za pośrednictwem mediów społecznościowych zaznaczyli, że rozstali się w zgodzie i nie będą komentować powodów zakończenia relacji. Jednak słowa dane w internecie nie pokrywają się z rzeczywistością, gdyż Marcin raz na czas lubi opowiedzieć nieco o rozpadzie związku i wbić szpilę byłej partnerce.

Tancerz najwidoczniej próbuje się odnaleźć w nowej dla niego sytuacji. Był już w programie u Kwaśniewskiej, a fanów na Instagramie zasypuje opowiedziani i często organizuje popularne Q&A.

Również taniec koi jego nerwy. 38-latek do sieci wrzuca nagrania z sali treningowej, ale ostatnie wideo nie spodobało się fanom!

Hakiel w namiętnym tańcu z kobietą. Fani grzmią, że to nie wypada! Co na to Cichopek?

Marcin Hakiel na Instagramie opublikował filmik, na którym pokazuje, jak tańczy. Partnerowała mu ponętna blondynka, a sam układ choreograficzny był bardzo namiętny i zmysłowy.

Wideo nie spodobało się fanom, którzy w komentarzach grzmieli, że 38-latkowi nie wypada tak się zachowywać tuż po rozstaniu.

Internautki zwróciły również uwagę na tekst piosenki, do której pląsał tancerz i jego koleżanka. Okazuje się, że utwór opowiada o cierpieniu po utraconej miłości.

Czyżby Marcin chciał coś zasugerować byłej partnerce?

Fanki mają rację, a może przesadzają?

Zobaczcie również:

Nie żyje była żona księcia Kataru, Kasia Gallanio. Od lat walczyła z nim o opiekę nad dziećmi

Krzysztof Jackowski wieszczy wielki kryzys. Będzie przypominać "oranie pola"

Ed Sheeran zaśpiewa Elżbiecie II swoją najsłynniejszą balladę miłosną

Pomagajmy Ukrainie - Ty też możesz pomóc

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Marcin Hakiel | Katarzyna Cichopek

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy