Reklama
Reklama

Marcin Dubieniecki, Były mąż Marty Kaczyńskiej, jest nie do poznania! Jak wygląda?

Marcin Dubieniecki przez kilka lat był związany z Martą Kaczyńską, bratanicą prezesa PiS. Para była uważana za świetnie dobraną, jednak nie przetrwali razem próby czasu. Jak teraz wygląda były mąż Kaczyńskiej?

Marcin Dubieniecki był drugim mężem Marty Kaczyńskiej

Marta Kaczyńska to bratanica prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego. Kobieta trzykrotnie wychodziła za mąż. Najpierw była żoną Piotra Smuniewskiego, z którym rozstała się w 2007 roku. Nie minął nawet rok nim wzięła ślub z Marcinem Dubienieckim, z którym była do 2016 roku. Ze swoim obecnym mężem, Piotrem Zielińskim, jest małżeństwem od 2018 roku.

Z Marcinem Dubienieckim Marta Kaczyńska ma dwie córki: Martynę i Ewę. para poznała się na Uniwersytecie Gdańskim, gdzie oboje studiowali. Ich małżeństwo nie przetrwało jednak próby czasu.

Reklama

Marcin Dubieniecki zmienił wizerunek!

Kaczyńska i Dubieniecki byli uznawali za udaną parę. Nawet po rozwodzie dobrze się dogadują i zgodnie dzielą opieką nad dziećmi. Chociaż od rozwodu minęło już trochę czasu, mężczyzna wciąż wzbudza spore zainteresowanie mediami.

Marcin Dubieniecki zawsze był niezwykle eleganckim mężczyzną. Na ostatnim zdjęciu, które opublikował na Twitterze, jest nie do poznania! Celebryta postanowił pożegnać zmarłego Manolo Santę, słynnego hiszpańskiego tenisistę. Dubieniecki zapuścił włosy, które sięgają mu już za ucho, a na twarzy ma kilkudniowy zarost.

Podoba Wam się taka zmiana wizerunku?

Zobacz też:

Koronawirus w Polsce dzisiaj. Nowe dane Ministerstwa Zdrowia z 14 grudnia

Honorata Skarbek kusi w jacuzzi!

Jarosław Kret musiał udawać kiedyś... kobietę?! Oto powód!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Marcin Dubieniecki | Marta Kaczyńska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy