Reklama
Reklama

Marta Kaczyńska szczęśliwa! W końcu spełniło się jej marzenie

Marta Kaczyńska(40 l.)  i jej mąż Piotr właśnie ukończyli remont swojej nowej posiadłości. Wiemy, gdzie zamieszkają i jak wygląda ich okolica!

Marta Kaczyńska od wielu lat jest mieszkanką Sopotu. Przez długi czas nie wyobrażała sobie, by mogła mieszkać gdzieś indziej. Sytuacja w jakiej się znalazła, zmieniła jednak jej punkt widzenia. 

Mąż Marty, biznesmen Piotr większą część czasu spędzał w Warszawie. Biznesowe spotkania i własna firma pochłaniały jego całą uwagę. Widywanie się tylko w weekendy nie wpływało dobrze na małżonków, dlatego Piotr postanowił znaleźć inne rozwiązanie. 

Jakiś czas temu pojawiły się plotki, że para kupuje dworek znajdujący się na Mazurach. Doniesienia te okazały się prawdziwe. "Dobry Tydzień" zdrada, że para ukończyła właśnie remont w nowej posiadłości. 

Reklama

Ich znajdujący się na Mazurach nowy dom ma być dla Kaczyńskiej i jej rodziny miejscem, który zapewni im większą, niż dotychczas prywatność. Dom mieści się niedaleko Mikołajek i Giżycka. Bratanica prezesa Prawa i Sprawiedliwości odlicza już dni do przeprowadzki. 

Jak informuje "Dobry Tydzień" posiadłość Piotra i Marty mieści się na 120-hektarowej działce. Ukochany Kaczyńskiej pomyślał również o jej córce, która odnosi sukcesy w jeździe konno. 

"Martynka może tuż obok trenować jazdę konną, bo ojczym, zawodowy instruktor zadbał, by znalazła się tam stajnia i profesjonalny padok" - czytamy w "Dobrym Tygodniu".

Nie jest tajemnicą, że Kaczyńska kocha spacery, a jej posiadłość na Mazurach zachęca do przyrodniczych wypraw. Najważniejsze jednak jest to, że będą w końcu mogli spędzić czas razem. Ostatnie miesiące nie były dla nich łatwe. 

Przez pandemię koronawirusa Piotr zmuszony był zamknąć podwarszawską stadninę, którą tak kochał. Marta z kolei musiała sprawować pieczę nad uczącymi się w domu dziećmi, które mają teraz lekcje online. Zmęczenie i odległość zaczęły kłaść się cieniem na relacji małżonków. 

Z pewnością zmiana otoczenia i większa ilość spędzonego razem czasu będzie dla nich zbawienna.

***
Zobacz więcej materiałów wideo:

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Marta Kaczyńska | Jarosław Kaczyński
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy