Reklama
Reklama

Marcin „Borkoś” Borkowski ma się lepiej! Rodzina przekazała dobre wieści

Marcin „Borkoś” Borkowski to znany warszawski ratownik medyczny, który swoją rozległą wiedzą medyczną dzielił się na Instagramie. Mężczyzna prowadząc motoambulans, sam uległ poważnemu wypadkowi i przez trzy tygodnie był w stanie śpiączki farmakologicznej. W jakim obecnie jest stanie?

Marcin "Borkoś" Borkowski zgromadził na Instagramie 33,5 tys. followersów, a swoją popularność wykorzystywał do propagowana nauki umiejętności pierwszej pomocy.

13 października uległ poważnemu wypadkowi - prowadząc motoambulans, zderzył się z samochodem osobowym. Jego stan zdrowia był bardzo poważny. Niezbędne było przeprowadzenie kilku operacji, aby uratować jego życie. Z tego powodu lekarze utrzymywali mężczyznę w śpiączce farmakologicznej przez trzy tygodnie.

Teraz bliscy ratownika poinformowali w jego mediach społecznościowych, że "Borkoś" ma się znacznie lepiej i jest wybudzany ze śpiączki.

Reklama

Niestety, całkowity powrót do zdrowia "Borkosia" zajmie jeszcze bardzo długo. Będzie czekała go wymagająca rehabilitacja.

Zobacz też:

Hyży jest przerażona porodem. "Zdrowie i życie jest w rękach szaleńców"

Kurde-Szatan cała się trzęsła! Przerażające wieści z domu gwiazdy!

Kirk Douglas dopuścił się molestowania? Prawda po latach wyszła na jaw

***

Więcej newsów o gwiazdach, ekskluzywne materiały wideo, wywiady i kulisy najgorętszych imprez znajdziecie na naszym INSTAGRAMIE Pomponik.pl


pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama