Reklama
Reklama
Tylko u nas

Marcelina Zawadzka została zdradzona? "Mogłabym rozwalić kilka związków"

Marcelina Zawadzka (33 l.) to jedna z bardziej rozpoznawalnych prezenterek w Polsce. Kobieta od jakiegoś czasu prowadzi program "Farma". To właśnie podczas spotkania prasowego udało nam się dowiedzieć o problemach gwiazdy.

Marcelina Zawadzka od jakiegoś czasu jest w szczęśliwym związku. Okazuje się, że nie zawsze tak było. Prezenterka ma za sobą kilka nieudanych relacji, które z pewnością miały duży wpływ na jej dalsze życie. Gwiazda jednak nie załamała się i postanowiła ułożyć swoje życie na nowo. Niedawno wyjawiła nam kilka smaczków na temat swoich byłych związków.

Marcelina Zawadzka opowiada o byłych partnerach

Marcelina Zawadzka w najnowszym wywiadzie opowiedziała nam o swoich poprzednich relacjach. Okazuje się, że 33-latka mogłaby rozbić kilka związków, gdyby tylko zdecydowała się na zdradzenie kilku dotyczących ich szczegółów. Gwiazda jednak nie była zbyt chętna, by dokładnie o nich opowiadać.

Reklama

Zawadzka wyjawiła również, że zawsze chciała być szczera i nigdy nie chciała oczerniać byłych partnerów w mediach. Marcelina dodała, że wszystkie niepowodzenia brała na siebie.

"Jak ja bym powiedziała wszystko, co było w moim życiu, to bym mogła rozwalić kilka związków, które też gdzieś tam są medialne. Ja nie chciałam tego, ja zawsze chciałam być zawsze tą ok. Taką, której znowu w życiu nie wyszło, coś z nią musi być nie tak. Brałam to na siebie, brałam to na klatę. Tak samo teraz nie powiem nic, dlaczego tak bywało u mnie różnie.

Oczywiście nie obyło się bez pytań o to, czy to Marcelina zdradzała swoich partnerów. Zawadzka wyznała, że ona nigdy tego nie zrobiła. Dodała również, że nie chce drążyć tego tematu.

"Ja nie, ja nie. Wiesz, nie ciągnijmy tego tematu. Postaram się odpowiedzieć asertywnie. Nie będę odpowiadała na to pytanie, ja nie miałam kochanków" - powiedziała Zawadzka.

Zapytaliśmy również gwiazdę, czy zawiodła się na którymś ze swoich partnerów. Okazuje się, że długa przerwa od związków mogła być spowodowana leczeniem złamanego serca. Marcelina powiedziała nam, że zdarzyło się jej zawieść na partnerze.

"Tak" - odpowiedziała nam jednoznacznie gwiazda.

Marcelina Zawadzka opowiada o swojej karierze

Marcelina Zawadzka karierę rozpoczęła od prowadzenia programów w Telewizji Publicznej, jednak od ponad roku jest związana z Polsatem. Gwiazda w rozmowie z nami wyjawiła, że bardzo cieszy się, że znalazła swoje miejsce w Polsacie. Dodała również, że podoba jej się praca tutaj, a także, że ma zgrany zespół.

 Mamy tutaj fajnych prowadzących, współprowadzących. Podoba mi się też klimat, że mam osobę, z którą mogę popisać sms-y, że jestem tu albo potrzebuję tego. Są ludzie, którzy są bardzo pomocni, którzy fajnie cię traktują".

Zobacz też:

Marcelina Zawadzka: Kim jest prowadząca "Sylwestrowej Mocy Przebojów" w Polsacie?

Polsat SuperHit Festiwal 2022: Marcelina Zawadzka pierwszy raz z nowym chłopakiem! Co za przystojniak!

Marcelina Zawadzka na zdjęciu z partnerem i dzieckiem? Ida Nowakowska dopinguje!


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Marcelina Zawadzka
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama