Reklama
Reklama

Marcelina Zawadzka na zdjęciu z partnerem i dzieckiem? Ida Nowakowska dopinguje!

Marcelina Zawadzka (33 l.) zapozowała na Instagramie w objęciach ukochanego, trzymając na rękach malutkie dziecko. Prowadząca „Farmę” doczekała się swojej pociechy? „Z dzieckiem ci do twarzy” – komentują fani.

Marcelina Zawadzka zachwyciła urodą. Gwiazda była uhonorowana tytułem Miss Polonia 2011. Po licznych perturbacjach i skandalu podatkowym, Zawadzka wreszcie wraca do normalnego życia. Objęła stanowisko prowadzącej w programie "Farma" oraz znalazła nową miłość.

Marcelina Zawadzka będzie mamą?

Piękność zakochała się w Niemcu Maxie Gloecknerze. Mężczyzna jest influencerem i przedsiębiorcą, a przy tym podróżnikiem z zamiłowania. Chętnie chwali się w sieci swoimi podbojami. Zakochani widocznie mają się ku sobie, a fani zachwycają się ich najnowszym zdjęciem, na którym oprócz nich zauważyć można małego chłopczyka. Chociaż nie jest to potomek pary, fani już nie mogą się doczekać ich maluszka, przyznając, że z dzieckiem obydwojgu jest do twarzy.

Reklama

"Oooo jak pięknie wyglądacie z dzidzią"

"Pasuje Wam maleństwo"

"Noo aż się prosi o maluszka. Idealna rodzinka byłaby z was"

O komentarz pokusiła się nawet Ida Nowakowska, która również dopinguje koleżankę w byciu mamą.

Marcelina Zawadzka - czy trafi do więzienia?

Marcelina Zawadzka przez pięć lat była prowadzącą "Pytania na śniadanie". Jej współpraca z TVP zakończyła się szybko i nagle, gdy prokuratura postawiła modelce zarzuty o m.in. uszczuplenia podatku, pranie brudnych pieniędzy. Obecnie kobieta czeka na wyrok, grozi jej nawet osiem lat więzienia.

Zobacz też:

Anna Mucha pozuje nago pod prysznicem. "Napawam się"

Eurowizja 2022: Szaleństwo na turkusowym dywanie! Gwiazdy zachwycają kreacjami

Natalia Oreiro wygląda jak nastolatka. Ale figura!

Ambasador Rosji oblany farbą. Co z bezpieczeństwem polskich dyplomatów?

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Marcelina Zawadzka
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy