Reklama
Reklama

Marcelina Zawadzka zachorowała! Musieli zastąpić ją na wizji!

Marcelina Zawadzka (29 l.) miała pojawić się podczas relacji z Konkursu Piosenki Eurowizji i przeczytać punktację przyznaną przez jury poszczególnym uczestnikom. Niestety, zamiast niej na wizji musiał zastąpić ją kolega.

W trakcie sobotniej części konkursu była miss miała przeczytać punkty od polskiego jury. Zamiast niej na ekranie nagle ukazał się Mateusz Szymkowiak, kolega Marceliny z programu "Pytanie na śniadanie".

Widać było, że zmiana ta była nagła i wprowadziła sporo zamieszania. Nic dziwnego, że fani zaniepokoili się brakiem obecności swojej ulubienicy. Niestety okazało się, że gwiazda zachorowała i w rozmowie z tabloidem "Fakt" wyjawiła, co dokładnie się wydarzyło.

"Niestety tuż przed Eurowizją rozłożyło mnie silne przeziębienie. Myślałam, że uda mi się wygrać z chorobą, ale niestety nie udało się. Miałam bardzo wysoką gorączkę. Przez temperaturę nawet majaczyłam. Musiałam odpuścić. Na szczęście już wracam do zdrowia. Po raz pierwszy zostałam poproszona o uczestnictwo w konkursie. Bardzo żałowałam, że to się nie udało... Mam nadzieję, że w następnym roku to będzie możliwe" - powiedziała zasmucona Zawadzka.

Reklama

Przez kilka lat ta rola w trakcie Eurowizji należała do dziennikarki Anny Popek (49 l.), dlatego było to spore wyróżnienie dla młodej gwiazdki, by zastąpić koleżankę z branży.

Miejmy nadzieję, że następnym razem uda się Marcelinie wziąć udział w tej imprezie. 

***
Zobacz więcej materiałów wideo: 


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Marcelina Zawadzka
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy