Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Marcelina Zawadzka planuje ślub! Ma narzeczonego?

Marcelina Zawadzka (29 l.) zawiodła się kilka razy na mężczyznach, ale najwidoczniej nie straciła nadziei i wiary w prawdziwą miłość. Niedawno zdradziła, jak będzie wyglądał jej ślub!

Jeszcze niedawno płakała na wizji po rozstaniu z brazylijskim modelem, a teraz z uśmiechem na twarzy mówi o swoim wymarzonym ślubie. Była miss najpierw rozstała się z aktorem, Mikołajem Roznerskim (34 l.), a potem przez krótki czas spotykała się z Leonardo Marquesem.

Reklama

Niestety, obydwa związki nie były szczęśliwe dla Zawadzkiej. Marcelina za każdym razem leczyła złamane serce na wakacjach. Od czasu rozstania z modelem, gwiazda jest sama, ale to nie przeszkadza jej marzyć o ślubie!

W ostatnim odcinku "Bake Off - Ale Ciacho!", którego jest prowadzącą, opisała dokładnie ten wyjątkowy dla niej dzień:

"Chciałabym żeby mój ślub był mały. A suknia? Na pewno kremowa, przy ciele, z koronek. Lubię starą koronkę. Ale nie mam jednej sukienki, która wisi i czeka..." - powiedziała rozmarzona.

Dodała również, że druhną oczywiście byłaby jej siostra. W odcinku, w którym modelka zdobyła się na to wyznanie, uczestnicy mieli za zadanie upiec ślubny tort. To właśnie skłoniło Zawadzką do refleksji nad własnym ślubem.

Niestety, w życiu Marceliny odpowiedniego kandydata na męża brak, a byłoby ciężko zorganizować ślub bez niego. Wygląda na to, że celebrytka musi jeszcze trochę poczekać z weselnymi planami. 

***
Zobacz więcej materiałów wideo: 

Dowiedz się więcej na temat: Marcelina Zawadzka

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje