Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Marcelina Zawadzka planuje ślub! Ma narzeczonego?

Marcelina Zawadzka (29 l.) zawiodła się kilka razy na mężczyznach, ale najwidoczniej nie straciła nadziei i wiary w prawdziwą miłość. Niedawno zdradziła, jak będzie wyglądał jej ślub!

Jeszcze niedawno płakała na wizji po rozstaniu z brazylijskim modelem, a teraz z uśmiechem na twarzy mówi o swoim wymarzonym ślubie. Była miss najpierw rozstała się z aktorem, Mikołajem Roznerskim (34 l.), a potem przez krótki czas spotykała się z Leonardo Marquesem.

Niestety, obydwa związki nie były szczęśliwe dla Zawadzkiej. Marcelina za każdym razem leczyła złamane serce na wakacjach. Od czasu rozstania z modelem, gwiazda jest sama, ale to nie przeszkadza jej marzyć o ślubie!

W ostatnim odcinku "Bake Off - Ale Ciacho!", którego jest prowadzącą, opisała dokładnie ten wyjątkowy dla niej dzień:

Reklama

"Chciałabym żeby mój ślub był mały. A suknia? Na pewno kremowa, przy ciele, z koronek. Lubię starą koronkę. Ale nie mam jednej sukienki, która wisi i czeka..." - powiedziała rozmarzona.

Dodała również, że druhną oczywiście byłaby jej siostra. W odcinku, w którym modelka zdobyła się na to wyznanie, uczestnicy mieli za zadanie upiec ślubny tort. To właśnie skłoniło Zawadzką do refleksji nad własnym ślubem.

Niestety, w życiu Marceliny odpowiedniego kandydata na męża brak, a byłoby ciężko zorganizować ślub bez niego. Wygląda na to, że celebrytka musi jeszcze trochę poczekać z weselnymi planami. 

***
Zobacz więcej materiałów wideo: 

pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Marcelina Zawadzka

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje