Reklama
Reklama

Marcelina Zawadzka zabiera głos w sprawie ciąży. Mówi o poważnych zmianach

Ku wielkiemu zaskoczeniu fanów, Marcelina Zawadzka niezapowiedzianie przekazała informacje o tym, że spodziewa się dziecka. Jej wielbiciele od razu ruszyli do komentowania. Celebrytka nie pozostała im dłużna i opublikowała kolejną relację.

Marcelina Zawadzka od lat robi zawrotną karierę

Marcelina Zawadzka swoją przygodę z show-biznesem rozpoczynała jako modelka. W bardzo młodym wieku udało jej się zdobyć  tytuł Miss Malborka Nastolatek. Potem przyszedł czas na kolejne sukcesy - stała bywalczyni konkursów piękności zakwalifikowała się do czołowej szesnastki konkursu Miss Universe 2012, a rok wcześniej udało jej się zwyciężyć w finale wyborów Miss Polonia.

Nic więc dziwnego, że błyskawicznie zrobiła oszałamiającą karierę w telewizji. 

Reklama

Od tamtego czasu udało jej się poprowadzić kilka popularnych programów telewizyjnych. Wystąpiła między innymi w formacie "Projektanci na start".

Gwiazda pojawiła się w takich popularnych formatach jak "Pytanie na śniadanie" czy "The Voice of Poland". Od 2021 roku związana jest z Telewizją Polsat.

Nową grupę fanów zyskała dzięki prowadzeniu "Farmy", w której u jej boku występuje także Ilona Krawczyńska.

Marcelina Zawadzka ogłosiła radosne wieści

26 maja Marcelina Zawadzka poinformowała w mediach społecznościowych o tym, że spodziewa się dziecka. Wiadomość zelektryzowała fanów słynnej prezenterki. Internauci zaczęli komentować post celebrytki i składali jej serdeczne gratulacje.

35-latka mocno przejęła się wpisami wielbicieli i postanowiła oficjalnie im podziękować.

"Jestem ogromnie wzruszona, czytając wszystkie wiadomości, życzenia, gratulacje. Bardzo, ale to bardzo dziękujemy. Dziękuje też w imieniu Maxa oczywiście. Aż rośnie serce, nie tylko brzuszek" - można przeczytać na jej profilu.

Przy okazji była modelka opowiedziała o tym, co w związku z ciążą będzie czekać ją w najbliższym czasie.

"To jest przepiękny czas dla mnie, dużo zmian. Będę się z wami starała dzielić tym, co u nas, zresztą widzieliście. Żyje dosyć normalnie oprócz tego, że cały czas jestem w podróży. To będzie dopiero podróż, już się zaczęła. Dziękuje, że jesteście" - podsumowała Marcelina Zawadzka.

Zobacz też:

Marcelina Zawadzka i narzeczony mają powody do radości. To ważny dzień

Marcelina Zawadzka spakowała walizki i uciekła. To koniec

Marcelina Zawadzka w ciąży. Prezenterka Polsatu oficjalnie przekazała radosną nowinę

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Marcelina Zawadzka
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy