Reklama
Reklama

Manowska o planach na najbliższe tygodnie: Na horyzoncie już widać miłość!

Marta Manowska zaskoczyła fanów swoim wpisem na Instagramie dotyczącym zbliżającej się miłości. Czyżby gospodyni programów randkowych w TVP nareszcie znalazła swoją połówkę? Znamy szczegóły

Marta Manowska gwiazdą TVP

Marta Manowska była dziennikarką Programu III Polskiego Radia oraz redaktorką "Dziennika Zachodniego". Od września 2014 roku jest związana z TVP, gdzie zaczęła prowadzić program "Rolnik szuka żony". Później zaangażowano ją do kolejnego show "Sanatorium miłości".

Prezenterka cieszy się ogromną sympatią widzów. Kochają ją za empatię i otwartość. Manowska zdążyła zgromadzić spore grono fanów, którzy z ciekawością śledzą jej poczynania za pośrednictwem konta społecznościowego na Instagramie. Interesują się nie tylko jej zawodowymi osiągnięciami, ale też prywatnym życiem.

Reklama

Marta Manowska połączyła wiele par w programach TVP, a co z jej życiem?

Marta Manowska chodzi za osobę ciepłą, otwartą. Media wiele razy rozpisywały się o związkach Marty Manowskiej. Najpierw pisano o jej relacji z dźwiękowcem poznanym na planie jednego z show. Jednak relacja z Adamem nie przetrwała próby czasu. Kiedy dziennikarka i prezenterka wyjechała w grudniu do Ameryki Południowej, znowu zrobiło się głośno o jej relacji z towarzyszem wyprawy. Tym bardziej że było to brat jednego z uczestników programu "Rolnik szuka żony" Robert Bodzianny. Manowska nie komentowała sensacji, ale tak naprawdę nic poza przyjaźnią nie łączyło jej z przystojnym rolnikiem. 

Jesienią ubiegłego roku Marta widziana była z przystojnym brunetem jeszcze we Władysławowie. Podobno wybranek jej serca pochodzi właśnie z okolic Gdańska. Paparazzi przyłapali ich na wspólnym spacerze. Para trzymała się za ręce. Jednak Marta musiała wracać do stolicy, gdyż czekały ja obowiązki w TVP. 

Jedno nie ulega wątpliwości — na pewno Manowska zakochana jest w podróżach. Na jej Instagramie można znaleźć bardzo ciekawe relacje z najdalszych zakątków świata. Nie tak dawno odwiedziła Kostarykę, a w lutym spędziła kilka tygodni w Papui Nowej Gwinei.

Marta Manowska o nowej miłości

20 marca Marta Manowska zamieściła w sieci post, w którym napisała o "miłości na horyzoncie". Te słowa zelektryzowały jej fanów, którzy myśleli, że prezenterka pisze o sobie. Jednak chodzi o pracę zawodową. Wpis Marty Manowskiej na pewno ucieszy fanów randkowego show "Rolnik szuka żony". Okazuje się, że pierwszy odcinek prezentujący bohaterów programu zostanie pokazany przez TVP już w Wielkanoc!

"Na horyzoncie widać już miłość. Wiedz, że ruszyła 10. seria "Rolnik szuka żony". Odwiedzam właśnie nowych bohaterów. Emisja już w Święta Wielkanocne" - informuje gospodyni "Rolnika".

Będziecie oglądać? Jesteście ciekawi, kto tym razem pojawi się w "Rolnik szuka żony"?

Zobacz też:

Manowska nie wytrzymała i popłakała się. Wstrząsające nagranie

Marta Manowska w szpitalu. Ma ważną i przejmującą wiadomość

Afera z życiorysem Manowskiej. Słynna swatka "podkoloryzowała" co nieco

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy