Reklama
Reklama

Manowska na kolacji z rolnikiem. Już tego nie kryje

Marta Manowska wywołała niemałe poruszenie, a to za sprawą najnowszego zdjęcia, które zostało opublikowane w sieci. Na załączonym obrazku widzimy prezenterkę na kolacji z... Ireneuszem, bohaterem dziesiątej edycji programu "Rolnik szuka żony". Szybko okazało się, że połączyła ich ważna sprawa. Oto szczegóły.

Marta Manowska długo szukała swojego drogi. W przeszłości była redaktorką, występowała w reklamach i teledyskach, a także pojawiła się w serialach. Następnie współpracowała ze stacją TVN, a ostatecznie trafiła do TVP, gdzie w 2014 roku zaczęła prowadzić program "Rolnik szuka żony". Na przestrzeni 10 lat Manowska zyskała sympatię widzów i dostała angaż w kolejnych programach, w tym w "Sanatorium miłości" i "The Voice Senior"

Reklama

Prezenterka znana jest również z aktywności w mediach społecznościowych. Na Instagramie chwali się życiem prywatnym i licznymi podróżami. Jakiś czas temu 40-latka wybrała się na wojaże z Robertem Bodziannym, bratem Pawła Bodziannego, który był bohaterem siódmej edycji show, a w tym roku poleciała do Kolumbii z Danielem Wiśniowskim, finalistą "Wyspy przetrwania", a prywatnie przyjacielem Pawła.

Teraz media społecznościowe obiegła jej fotografia z kolejnym gwiazdorem randkowego show, Ireneuszem!

Marta Manowska na kolacji z rolnikiem. Już tego nie kryje

Marta Manowska na przestrzeni lat, przez fanów i kolorową prasę, była wielokrotnie łączona z uczestnikami programu "Rolnik szuka żony". Czujni fani prezenterki mieli nadzieję, że ta w końcu znajdzie miłość i na jej drodze stanie ten jedyny.

Teraz znów zrobiło się głośno o jej życiu uczuciowym przez zdjęcie, które obiegło media społecznościowe. Na ujęciu widzimy 40-latkę przytuloną do Ireneusza, który szukał wybranki w programie "Rolnik szuka żony". Jak się szybko okazało, para wybrała się na kolację, ale na próżno szukać między nimi romantycznego uczucia, a wspólne wyjście dotyczyło charytatywnej akcji na rzecz fundacji, w której działa Manowska.

40-latka od lat zaangażowana jest w pomoc innym i już nie kryje, że dobro dzieci nie jest jej obce.

Przeczytajcie również:

Waldemar z "Rolnik szuka żony" nagle to wyznał. Stracił ukochaną osobę

Ania z "Rolnika" pokazała zdjęcie syna i się zaczęło. Teraz się tłumaczy     

Maria z "Sanatorium" dodała wymowne zdjęcie. Nie wszytko poszło po jej myśli    

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: "Rolnik szuka żony" | Marta Manowska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy