Reklama
Reklama

Maria z "Sanatorium" dodała wymowne zdjęcie. Nie wszytko poszło po jej myśli

Maria Oleksiewicz była bohaterka 6. edycji "Sanatorium miłości". Kilka tygodni po zakończeniu emisji programu kuracjuszka trafiła do szpitala. Informacje o stanie jej zdrowia nie są najlepsze. Seniorka jednak nie traci optymizmu.

"Sanatorium miłości 6". Maria mimo niechęci niektórych kuracjuszy została królową turnusu

Maria Oleksiewicz w "Sanatorium miłości" została królową turnusu. Choć nie wszyscy byli zadowoleni, że to właśnie ona dostała to wyróżnienie. Największe pretensje do Marii miała Elżbieta z Nowej Woli. Co tak naprawdę poróżniło obie seniorki, do dzisiaj nie wiadomo. Dość powiedzieć, że Maria miał dość cięty język i nie owijała w bawełnę. Nie wszyscy kuracjusze to akceptowali. Dodatkowo zarzucano jej wielkopańskie maniery.

Reklama

"W programie czuła się bezkarna, robiła, co chciała. Miała w Krynicy swojego fryzjera, do którego specjalnie ją wozili"- narzekała Ela.

"Sanatorium miłości 6". Maria po programie trafiła do szpitala

Maria z Sanatorium miłości 6 korzysta z popularności zdobytej w programie. Seniorka już kilka razy odwiedziła "Pytanie na śniadanie" i chętnie udziela wywiadów. W jednym z nich zdradziła, że są takie plany, by współprowadziła nowy program w TVP. Co z tego wyniknie, na razie nie wiadomo, gdyż kuracjuszka zmaga się z problemami zdrowotnymi. 

Kilka dni temu Maria  napisała w mediach społecznościowych, że musi pilnie udać się do szpitala. Prosiła wówczas o wsparcie, ciepłe słowa i myśli kierowane w jej stronę. Po chwilowej ciszy Maria Oleksiewicz przerwała milczenie i opowiedziała, jak się czuje. 

"Sanatorium miłości 6". Maria porusza się na wózku

Na początku, zaraz po operacji bohaterka "Sanatorium miłości" przekazywała, że czuje się dobrze, choć jest to poważny zabieg i konieczna będzie po nim długa rehabilitacja. Kolejne informacje były trochę mniej optymistyczne.

"Po trzech dniach w szpitalu i rehabilitacji. (...) Słabo, bo bardzo boli i puchnie noga. Strasznie słaba... Trzeba się odbudować, a nie jest łatwo" - narzekała kuracjuszka. 

Mimo problemów seniorka się nie poddaje. Ostatnio pokazała nowe zdjęcia ze szpitala. Maria za wszelką cenę stara się stara się złapać kilka promieni słońca i mimo bólu nie chce przebywać w szpitalnych murach.

"Pierwszy dzień w szpitalu na ogrodzie. Przełamałam ból i liczę na przyjaźń ze słońcem" - podpisała fotografię, na której widzimy ją siedzącą na wózku.

Zobacz też:

Nazwał Janinę materialistką, a teraz to. Spotyka się z gwiazdą TVP

Janina z "Sanatorium" ujawniła gorzką prawdę o relacji z Tadeuszem. To koniec

Tadeusz z "Sanatorium" ujawnia kulisy konfliktu Gosi i Andrzeja. Już wszystko jasne

Tyle Małgorzata z "Sanatorium" wydała na stroje. Kwota zaskakuje

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy