Reklama
Reklama
Tylko u nas

Małgosia Socha restrykcyjnie wychowuje dzieci. Tylko godzina na telefonie [POMPONIK EXCLUSIVE]

Małgorzata Socha (42 l.) pozycję aktorki serialowej od lat łączy z rolą mamy. Wychowuje trójkę pociech, co nie jest proste, W rozmowie z Pomponikiem gwiazda "Przyjaciółek" zdradza receptę na udane rodzicielstwo, choć zastrzega "Jestem konsekwentnie niekonsekwentna".

Jaką mamą jest Małgorzata Socha?

Małgorzata Socha jest jedną z bardziej lubianych aktorek. Gwiazda od ponad dekady związana jest z hitowym serialem Polsatu "Przyjaciółki", gdzie gra Ingę Gruszewską. Prywatnie od piętnastu lat jest żoną Krzysztofa Wiśniewskiego, choć znają się o wiele dłużej. Para doczekała się  trójki dzieci: Zofii (2013), Barbary (2017) i Stanisława (2018). Jaką mamą jest popularna aktorka? Czy dyscyplinuje dzieci? A może na wiele im pozwala? Reporter Pomponika spytał gwiazdę o jej receptę na rodzicielstwo, przy okazji koncertu "100 lat Disneya".

Reklama

"Przy dzieciach traci się zdrowy rozsądek i głowę dla nich totalnie. Trzeba się kierować przede wszystkim sercem i miłością. Trzeba też słuchać swoich dzieci, bo one też nam dużo mówią. Nie tylko werbalnie, bo język ciała jest bardzo sugestywny" - mówi Socha w rozmowie z naszym reporterem.

Małgorzata Socha tego zabrania dzieciom

Wygląda na to, że Małgorzata Socha jest pobłażliwą mamą. Ale nie do końca. Jest jedna rzecz, co do której aktorka wprowadziła bardzo ostre zasady w swoim domu. Chodzi o telefony. Małgosia jest przeciwna technice, która otacza nas wszędzie dookoła i wkracza też w życie rodzinne.

"Dzieci widza nas z telefonami, laptopami, komputerami. Ja staram się unikać tego w domu. Telefon odkładam, jak jestem w domu. Staram się być konsekwentna. Różnie to wychodzi, ale nie chcę, by dzieciaki siedziały przed ekranem telewizora czy iPada. Jest tyle fantastycznych gier, zabaw, które możemy z nimi robić, szczególnie kiedy jesteśmy w domu dla nich i nie chcę rywalizować z techniką" - mów w rozmowie z Pomponikiem aktorka.

Gwiazda "Przyjaciółek" przyznała, że jej pociechy mają tylko godzinę dziennie, kiedy mogą korzystać z telefonów.

Dla Sochy najważniejsza jest rodzina

Socha poza karierą w serialach jest jedną z ulubionych aktorek-influencerek reklamodawców. Od kilku lat jest twarzą sklepów meblowych. Promuje też kosmetyki. Wraz z całą rodziną wzięła udział w reklamie marki biżuteryjnej. Wówczas pierwszy raz pokazała publicznie dzieci. To właśnie rodzina jest dla aktorki najważniejsza. W wywiadach wielokrotnie o tym wspomina.

"Dla mnie dom to dziecięcy szczebiot. Bez dzieci czułabym się niespełniona. Moje ananasy wypełniają cały mój świat. To jest niezwykłe uczucie, kiedy wiesz, że masz dla kogo żyć. Najpierw jestem matką, potem żoną i aktorką" - tłumaczyła na łamach "Twojego Stylu".

Koncert "10 lat Disneya"

Wyjątkowy koncert "100 lat Disneya" na antenie Polsat 10 kwietnia o g. 20:00. Na scenie wystąpią m.in. Michał Szpak, Beata Kozidrak, Edyta Górniak, Justyna Steczkowska, Kayah, Cleo, Igor Herbut. Usłyszymy największe przeboje z takich filmów Disneya, jak: Kraina lodu, Aladyn, Król Lew czy Piękna i Bestia. Wykonawcom będzie towarzyszyła Grott Orkiestra. Koncert poprowadzą Paulina Sykut-Jeżyna i Kacper Kuszewski.

Zobacz też:

Małgorzata Socha nową gwiazdą TVP? Coraz więcej szans na rolę w "M jak miłość". Kogo może zagrać?

Małgorzata Socha kupowała seksowne ciuszki. Zamknęła się w sklepie i rozebrała

Małgorzata Socha mierzyła się z hejtem: "Polska pyza", "Kartofle kopać!"

Małgorzata Socha pokazała twarze dzieci! "Córcia w środku istna mama"


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Małgorzata Socha | Przyjaciółki | Polsat
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy