Reklama
Reklama
Tylko u nas

Małgorzata Socha w końcu to zrobiła! Chyba bolało, bo deklaruje: "Zobaczymy, czy wytrzymam"

Małgorzata Socha w okresie przedświątecznym ma pełne ręce roboty, a mimo to zdecydowała się jednocześnie podjąć pewien wymagający i przeważnie bolesny krok. Gwiazda "Na Wspólnej" niespodziewanie zaczęła nosić aparat ortodontyczny. Jak w nim wytrzymuje i czemu podjęła taką decyzję? Nie była to żałobna reakcja na uśmiercenie jej postaci w popularnym serialu, bo podobno... wszystko jest jeszcze możliwe!

Małgorzata Socha wywołała w tym miesiącu spore poruszenie ogłoszeniem decyzji o zakończeniu swojej wieloletniej współpracy z TVN-em. Fani serialu "Na Wspólnej" na widok tej wiadomości od razu zaczęli zastanawiać się, co w takim razie stanie się z bohaterką aktorki. Pojawiły się nawet plotki, że Zuzanna Hoffer zostanie uśmiercona przez produkcję.

Reklama

Małgorzata Socha nie znika na zawsze z "Na Wspólnej"?

Sama Małgorzata Socha na wczorajszych urodzinach Domu Handlowego Vitkac wydawała się zaskoczona takim przedstawieniem sprawy. Gwiazda nie chciała zdradzić większych szczegółów, żeby nie psuć fanom zabawy z oglądania, ale najwyraźniej jej odejście z "Na Wspólnej" niekoniecznie będzie permanentne:

Kiedy więc widzowie mogą się spodziewać powrotu Hoffer? Aktorka podkreśliła, że ta kwestia zależy od wielu różnych czynników. Tego, co będzie działo się u niej, ale też tego, co wymyślą sobie scenarzyści. Furtka jest jednak podobno otwarta w jedną i drugą stronę.

Małgorzata Socha podjęła trudną decyzję.. o aparacie na zęby!

Gwiazda zaskoczyła zebrane na urodzinach media, ponieważ pojawiła się u Vitkaca nie tylko w (jak zawsze eleganckiej) stylizacji, ale też z założonym na zęby aparatem ortodontycznym. Małgorzata Socha w rozmowie z reporterem Pomponika zaznaczyła, że obecnie wszyscy noszą aparat, a wybrany akurat teraz moment był dobry, ponieważ "kiedy, jak nie teraz".

Noszony przez celebrytkę aparat pełni podobno po trochu funkcję estetyczną i zdrowotną. Socha nie ukrywała, iż początki po nałożeniu były trudne i ma nadzieję na lepszą pod tym względem przyszłość. Choć kwestia zmiany diety na pewno przyjemna nie jest: "Wszystko czuję, ale okej... Proszę się o mnie nie martwić. Na pewno na dobre mi to wyjdzie. Zalecano mi białą dietę, ale zobaczymy, czy wytrzymam" - podsumowała aktorka.

Zobacz też:

Tym rozwodem żyła cała Polska. Zakończył się rozbieraną sesją.

Kossakowski pokazał zdjęcie z młodą kobietą. Co na to Wojciechowska?

Był alkoholikiem i wrakiem człowieka. Jak gwiazdor ocalił życie?

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Małgorzata Socha | Na Wspólnej
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy