Reklama
Reklama

Małgorzata Socha potwierdziła krążące od dawna plotki! Ogłosiła smutny koniec. "To bardzo trudne"

Małgorzata Socha postanowiła w końcu odnieść się do krążących od kilku miesięcy plotek na jej temat. Celebrytka uznała, że czas wszystko potwierdzić. Jej decyzja z pewnością zmartwi wielu fanów, ale - jak przyznała sama aktorka - musiała z czegoś zrezygnować, by zachować "życiowy balans".

Małgorzata Socha to jedna z bardziej lubianych aktorek w Polsce. Wykorzystują to także reklamodawcy, którzy uczynili z niej twarz mebli, bowiem celebrytka już od kilku lat promuje znany salon meblowy. Aktywnie namawia też do zakupu złotej biżuterii. 

Ostatnio nawet zaangażowała do tego całą rodzinę, pokazując w końcu twarz wszystkich pociech, które latami skrzętnie ukrywała. 

Oczywiście jej filmografia jest znacznie bogatsza, bo Socha gra czasami także w komediach romantycznych oraz serialach "Na Wspólnej" i "Przyjaciółki". 

Reklama

Jakiś czas temu "Super Express" alarmował jednak, że jej rola w serialu TVN powoli jest wygaszana. Dowodem na to miał być jej brak w nowej czołówce tej produkcji. Tłumaczono to początkowo tym, że aktorce i produkcji nie zgrały się terminy, dlatego jej zabrakło. 

Małgorzata Socha odchodzi z "Na Wspólnej"

Teraz jednak "Fakt TV" donosi, że stoi za tym coś więcej niż tylko niezgranie terminów. Przyciśnięta do muru Socha w końcu sama potwierdziła, że to jej koniec w "Na Wspólnej".

"Tak, pomału żegnam się z serialem…" - przyznała wprost w wywiadzie dla "Fakt TV". 

Co skłoniło ją do podjęcia takiej decyzji? W końcu w serialu TVN gra od wielu lat. Okazuje się, że Małgosia po prostu nie ma już czasu na to, aby tyle pracować.

"Dla mnie było to bardzo trudne i długo się wahałam, bo byłam bardzo zżyta z produkcją, z aktorami. Poczułam jednak, że muszę zacząć robić coś innego i potrzebuję więcej przestrzeni na życie rodzinne. Musiałam z czegoś zrezygnować, żeby zachować życiowy balans. Nie można mieć wszystkiego" - wyjaśnia Socha. 

Widzowie zapewne zastanawiają się, jak zakończy się jej wątek w "Na Wspólnej". Historia zna bowiem mało ciekawe przypadku, jak chociażby śmierć Hanki Mostowiak w kartonach. Małgosia nie chciała jednak zdradzać szczegółów, choć ponoć już wie, jak skończy się wątek Zuzy.

"Nie mogę nic powiedzieć, trzeba oglądać serial" - ucięła temat twarz salonu meblowego.

Zobacz też:

Małgorzata Socha zdradza sekret udanego związku. "Trzeba tupnąć nogą"

Małgorzata Socha trzyma kasę tylko dla siebie: "To jest akurat bardzo zdrowe"

Małgorzata Socha świętuje urodziny córki. Taki tort to marzenie!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Małgorzata Socha
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy