Reklama
Reklama

Małgorzata Socha przekazała smutne wieści. Plotki się potwierdziły, to już pewne!

Małgorzata Socha od 15 lat związana była z serialem "Na Wspólnej". Widzowie uwielbiają postać, którą gra - Zuzannę Hoffer. Nie dziwi zatem reakcja fanów, którzy wiadomość o rozstaniu się z produkcją, przyjęli ze smutkiem. Co się stało, że aktorka zrezygnowała?

Małgorzata Socha zrezygnowała z roli w "Na Wspólnej"

Małgorzata Socha największą popularność zdobyła rolą w serialu "Na Wspólnej". To była jej trampolina do większych produkcji, także na dużym ekranie. Teraz mija prawie 20 lat jej obecności w show-biznesie, a media obiegła smutna wiadomość.

Od 2007 roku Socha wciela się w rolę Zuzanny Hoffer. To właśnie jej historia ujęła widzów, a Małgosi zagwarantowała rozpoznawalność. Od tamtego momentu aktorka prężnie rozwija swoją karierę, na samym Instagramie obserwuje ją ponad milion osób. Niestety, po 15 latach zrezygnowała z dalszej współpracy z produkcją TVN-u. 

Reklama

Małgorzata Socha rozstaje się z serialem TVN

W jednym z ostatnich wywiadów Małgorzata Socha wyznała, że ciężko było jej podjąć tę decyzję. Z trudem pożegnała się ze swoją postacią, której losy poznamy dopiero w kolejnych odcinkach. Aktorka przyznała, że wie, co się stanie z jej bohaterką.

Od dawna pojawiały się plotki o zakończeniu współpracy pomiędzy Sochą a TVN-em. Jednak żadna ze stron nie chciała wypowiadać się na ten temat, ani komentować medialnych doniesień.

Małgorzata Socha dobrze wykorzystała rosnącą popularność

Dzięki roli w "Na Wspólnej", którą widzowie docenili, Socha wybiła się i dostała szansę na nowe kontrakty. Z czasem pojawiała się w kolejnych serialach i filmach, a jej nazwisko coraz częściej widniało na nagłówkach magazynów plotkarskich. 

Dzięki rosnącej popularności otrzymała propozycje współpracy z dużymi polskimi firmami m.in. ze znanym sklepem z meblami i akcesoriami do domu, gdzie pojawia się w reklamie razem z Ewą Kasprzyk.

To jednak nie koniec! Małgosię Sochę mogliśmy zobaczyć również w najnowszej kampanii marki biżuteryjnej. Wystąpiła w niej... ze swoimi dziećmi oraz mamą. Wykorzystanie wizerunku maluchów nie zostało dobrze przyjęte przez jej fanów, pojawiły się komentarze, że dla pieniędzy pokazała ich twarze, które latami ukrywała.

Przypomnijmy, aktorka jest mamą trójki pociech: Zosi (9 l.), Basi (5 l.) oraz Stasia (4 l.). Ponieważ łączenie obowiązków rodzinnych i zawodowych, stało się dla niej ostatnio bardzo trudne, Gosia zdecydowała, że musi z czegoś zrezygnować, by zachować balans.

***

Zobacz także:

Małgorzata Socha pokazała twarze dzieci! "Córcia w środku istna mama"

Małgorzata Socha ma powód do radości! "Powiedziałam stanowczo: chcę być twoją żoną"

Małgorzata Socha świętuje urodziny córki. Taki tort to marzenie!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Małgorzata Socha
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy