Reklama
Reklama

Socha wcześniej nie pokazywała dzieci. Teraz wystąpiła z nimi w reklamie! Fani grzmią

Małgorzata Socha wzięła udział w reklamie znanej marki biżuteryjnej, jednak tym razem nie sama, a w towarzystwie… męża, dzieci oraz swojej mamy! Dla wielu fanów było to spore zaskoczenie, gdyż to ich rodzinny debiut w takiej odsłonie. Jeden z tabloidów spekuluje, że dostali za to całkiem pokaźne wynagrodzenie, a fani grzmią, że "wszystko na sprzedaż".

Małgorzata Socha: kariera

Małgorzata Socha to zdecydowanie jedna z topowych gwiazd polskiego show-biznesu. Nie ogranicza się jednak tylko do jednej działalności. Oprócz gry w sztampowym serialu Polsatu "Przyjaciółki", który pokochały miliony widzów. A skoro o milionach mowa... Socha prowadzi aktywnie konto na Instagramie, które obserwuje już ponad milion osób! To przekłada się oczywiście na propozycje reklamowe.

Aktorka reklamuje m.in. znany sklep z meblami i akcesoriami do domu, ma też mniejsze współprace. Ale nie samymi reklamami przepełniony jest jej profil. Socha pokazuje również urywki ze swojego życia prywatnego, bierze udział także w akcjach charytatywnych, szczególnie jeśli dotyczą dzieci.

Reklama

W przeszłości mogliśmy oglądać ją w reklamie znanej marki biżuteryjnej. Teraz również wzięła udział w najnowszej kampanii, jednak nie sama! Ku zaskoczeniu wielu, do reklamy zostały zaangażowane jej dzieci, mąż, a także mama, dla której jednak nie był to debiut, gdyż już wcześniej z córką reklamowała biżuterię.

Małgorzata Socha z rodziną w świątecznej reklamie marki biżuterii

Małgorzata Socha jest mamą trojga pociech - Zosi, Basi oraz Stasia. Najstarsza ma 9 lat, jej młodsza siostra - 5, a brat - 4. Wcześniej aktorka niezbyt chętnie pokazywała ich twarze. Dzieci wprawdzie przewijały się przez jej instagramowy profil, jednak często były to kadry, gdzie pociechy były ustawione bokiem lub tyłem. Jakiś czas temu jednak zaczęła pokazywać pełne twarze dzieci. Niedawno nawet zapozowali wspólnie do rodzinnego zdjęcia.

Teraz ten rodzinny obrazek możemy oglądać w iście świątecznej aurze. Wprawdzie do Bożego Narodzenia jeszcze sporo czasu, jednak marka już teraz stworzyła i wypuściła świąteczną reklamę z Sochą i jej bliskimi, którą możemy obejrzeć na jej profilu. Widzimy więc przygotowania do kolacji wigilijnej, wizytę Mikołaja i rozpakowywanie prezentów oraz wiążącą się z tym radość dzieci.

"Super Express" spekuluje, że za wystąpienie w reklamie mogli otrzymać sporą sumkę! "Namówienie aktorki na udział dzieci z pewnością nie było łatwe. Mogły ją przekonać pieniądze, bo za serię reklam mogli otrzymać pół miliona złotych" - czytamy na se.pl.

Reakcja fanów na reklamę z udziałem dzieci Sochy

Nie wszystkim jednak spodobał się fakt, iż Małgorzata Socha pokazała dzieci w reklamie.

"Wszystko jasne czemu Pani w ostatnim czasie pokazała twarze dzieci", "Najpierw tyle lat ukrywania twarzy, żeby je potem dla pieniędzy pięknie zaprezentować", "Cała rodzina w reklamie... Wszystko na sprzedaż..." - grzmią fani.

Dla równowagi, są również pozytywne wpisy. "Fajnie że zaangażowała pani swoją rodzinę, przynajmniej autentyczna reklama w której widać prawdziwą miłość i radość" - napisała jedna z osób.

Zobacz też:

Małgorzata Socha zdradza sekret udanego związku. "Trzeba tupnąć nogą"

Małgorzata Socha trzyma kasę tylko dla siebie: "To jest akurat bardzo zdrowe"

Małgorzata Socha świętuje urodziny córki. Taki tort to marzenie!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Małgorzata Socha
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy