Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Małgorzata Rozenek wściekła. Radek spotyka się z byłą żoną!

Małgorzata Rozenek (30 l.) żyje w strachu, że ktoś odbierze jej ukochanego. Na horyzoncie pojawiła się ostatnio była żona Radka Majdana (43 l.)!

Zazdrość nie sprzyja miłości, choć jest nieodłącznym elementem każdego związku. Nie ominęła także perfekcyjnej Małgorzaty.

Reklama

Prowadząca "Piekielny hotel" nie ukrywa, że jest zazdrosna o swojego partnera.

- Małgosia zawsze podkreśla, że "baby wariują na jego punkcie". Bardzo denerwują ją kobiety, które wyraźnie z nim flirtują i podrywają go, nawet na jej oczach - opowiada jej znajoma. A jakby tego było mało, ostatnio okazało się, że do Warszawy zamierza zawitać na stałe była żona Radka - Sylwia Majdan.

Kobieta dotychczas prowadziła swoje atelier mody w Szczecinie i koncentrowała się na lokalnym rynku. Teraz chciałaby jednak zrobić kolejny krok i otworzyć w stolicy butik. Takie wizyty są też dobrą okazją do spotkania z byłym mężem, o którym wyraża się w samych superlatywach.

- Lubię Radosława, a nasze relacje są wysoce kulturalne. Jest fantastycznym człowiekiem, fajnym kolegą. Mam dobre wspomnienia, ponieważ Radek to po prostu fajny facet - wyznaje.

Niby nic wielkiego, a jednak dla Małgosi to spore przeżycie. Sama nie lubi wspomnień i wolałaby, żeby jej partner także pozamykał poprzednie rozdziały. Niestety, jej ukochany nie potrafi odmawiać pomocy.

Jeśli była żona prosi go o przysługę, zawsze stanie na wysokości zadania, by sprostać jej oczekiwaniom. To duży dyskomfort dla Rozenek.

- Małgosia mówi, że znalazła księcia z bajki, że Radek nie ma wad. Zachwyca się tym, jak bardzo jest męski, przystojny. Do tego ma cudowne podejście do dzieci i traktuje ją jak królową - opowiada nasz informator. Nie chciałaby więc, by ktoś zburzył jej szczęście.

Radosław zapewnia swoją przyszłą żonę, że nie powinna się o nic martwić. Tłumaczy, że służy pomocą każdemu bez wyjątku, kocha Gośkę, a Sylwii tylko pomaga...

Dowiedz się więcej na temat: Małgorzata Rozenek | Radek Majdan

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje