Reklama
Reklama

Małgorzata Rozenek nie uciekła od tematu. Niespodziewanie zabrała głos ws. Cichopek i Kurzajewskiego

Małgorzata Rozenek-Majdan całą uwagę skupia na swoim własnym programie, którego premiera odbędzie się już w drugiej połowie miesiąca. Mimo to chętnie udziela wywiadów i bierze udział w wydarzeniach ze świata show-biznesu. Czy przy tak dobrze zorganizowanym grafiku wzięłaby pod uwagę udział w podcaście Macieja Kurzajewskiego i Katarzyny Cichopek? Teoretyczne pytanie dziennikarki spotkało się z ciekawą reakcją ze strony gwiazdy TVN-u.

Małgorzata Rozenek-Majdan o udziale w podcaście Kurzajewskiego i Cichopek

Według najnowszych doniesień program Małgorzaty Rozenek-Majdan zadebiutuje już 16 kwietnia 2024 roku. Format "Pokonaj mnie, jeśli potrafisz" będzie można oglądać we wtorkowe wieczory. Gwiazda traktuje nowe wyzwanie bardzo poważnie. Przygotowywała się do sportowych wyzwań od wielu miesięcy, a treningi tak weszły jej w krew, że nadal niemal każdy dzień zaczyna relacją na Instagramie z bieżni lub innego rodzaju aktywności.

Mimo to zalatana gwiazda ma czas, by rozmawiać z prasą i odpowiadać na często wyczerpujące pytania. Tym razem wyjaśniła, czy wzięłaby udział w podcaście Macieja Kurzajewskiego i Katarzyny Cichopek. Jak wiadomo, ich świeży format "Serio?" cieszy się całkiem sporą popularnością, mimo tego, że opublikowali dopiero 2 odcinki.

Reklama

Małgorzata Rozenek-Majdan o przyszłości. Tego nie jest pewna

W rozmowie z Plotkiem Rozenek-Majdan rozwiała wątpliwości. Podkreśliła, że lubi rozmawiać, jednak jest pewne "ale", które ostatnio utrudnia jej kontakt z dziennikarzami.

"Nie ma mnie, bo teraz jest etap, w którym muszę dowieźć program do końca. Ale jak się skończą zdjęcia i się zacznie czas promocji programu, to wtedy oczywiście będę się pojawiać i będę rozmawiać z różnymi ludźmi" - wyjawiła.

Zapytana dokładnie o to, czy wzięłaby udział w podcaście Macieja Kurzajewskiego i jego ukochanej, nieco uciekła od odpowiedzi, ale stanowczo nie zaprzeczyła:

"Na razie jeszcze nie myślałam gdzie, jak i kiedy [...] Ostatnio byłam w podcaście, którego autorem jest mój mąż, i byłam tam z moim tatą, i to było niesamowite. Jak już jesteś tyle lat w show-biznesie, to rozumiesz ideę wywiadów, rozmowy, ale nie masz już takiego totalnego funu z tego. Ale jak byłam tam z moim tatą, to znalazłam w tym taką przyjemność, takie coś kompletnie nowego. Ja już szukam teraz w podcastach, rozmowach, przyjemności płynącej dla mnie".

Małgorzata Rozenek-Majdan może mieć kłopoty? Tak mówią

Warto podkreślić, że Rozenek-Majdan na tym etapie kariery skupi całą uwagę na promocji nowego programu. Dlaczego? Jak, niestety, donoszą niektóre źródła, jeszcze przed premierą nie cieszy się on dobrymi opiniami. Znana prowadząca z pewnością będzie chciała to zmienić.

"Program na kolaudacji nie wypadł najlepiej. Rozenek jako największa gwiazda stacji miała dowieźć hit, ale wygląda na to, że może zaliczyć klapę. Obawia się, że może nie dostać kolejnej szansy" - podała osoba z otoczenia Rozenek-Majdan "Super Expressowi".

Czytaj też:

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan chcą żyć na własnych zasadach. Podjęli kontrowersyjną decyzję

Przejmujące wieści z domu Rozenek-Majdan. Straszny hałas i poruszenie wśród domowników

Małgorzata Rozenek tym razem nie wytrzymała. Wdała się w ostrą sprzeczkę

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Małgorzata Rozenek | Katarzyna Cichopek | Maciej Kurzajewski
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy