Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Małgorzata Rozenek-Majdan tak kibicowała Polsce! Co za widoki!

Na ostatnim meczu Polski z Czarnogórą w eliminacjach do Mistrzostw Świata w piłce nożnej, nie mogło zabraknąć Małgorzaty Rozenek-Majdan (wiek nieznany). Trzeba przyznać, że zrobiła prawdziwą furorę na trybunach!

Na ostatnim meczu na Stadionie Narodowym w Warszawie emocji nie brakowało. Reprezentacja Polski wywalczyła zwycięstwo z Czarnogórą, a mecz zakończył się wynikiem 4 - 2.

Reklama

Na trybunach dopisały gwiazdy, które z zapałem kibicowały naszym piłkarzom. Oczywiście prawie wszystkie obiektywny skierowane były na Anię Lewandowską (29 l.), która tym razem pojawiła się na stadionie i mocno zagrzewała męża do walki.

Widocznie uwagę chciała też na siebie zwrócić Małgosia Rozenek-Majdan, która tego dnia wybrała naprawdę ponętną kreację! Bardzo krótka sukienka, długi płaszcz i wysokie kozaki, sprawiły, że Gosia błyszczała na Stadionie Narodowym.

Oczywiście swoją stylizacją pochwaliła się w mediach społecznościowych, jednak nie wszystkim jej fanom taki strój przypadł do gustu!

"W październiku na stadion w gołych nogach, żenada"

"Na mecz to się idzie kibicować, a nie lansować!!!!!"

Faktycznie, na stadionach ostatnio można oglądać istną rewię mody. Nic dziwnego, że Gośka nie chciała odstawać i również postanowiła zadać szyku. A wy którą stylizację wolicie, Ani Lewandowskiej czy Małgosi Rozenek-Majdan?

***
Zobacz więcej materiałów wideo:

Dowiedz się więcej na temat: Małgorzata Rozenek-Majdan

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje