Reklama
Reklama

Małgorzata Rozenek-Majdan odchodzi z TVN! Wszystko dla... "Tańca z gwiazdami"

Małgorzata Rozenek-Majdan (44 l.) odchodzi z TVN? Przed "Perfekcyjną Panią Domu" rozwija się zupełnie nowa ścieżka kariery. Na jesieni tego roku gwiazdę zobaczymy w całkowicie odmiennej roli. Małgorzata Rozenek-Majdan weźmie udział w 13. edycji "Tańca z gwiazdami".

Małgorzata Rozenek nie zwalnia tempa! Celebrytka właśnie wprowadziła się wraz z rodziną do nowego domu, a teraz w jej życiu szykują się kolejne zmiany. Choć zaczęła swoją karierę w stacji TVN, wygląda na to, że zamierza zmienić pracodawcę. Dlaczego?

Małgorzata Rozenek-Majdan wystąpi w "Tańcu z gwiazdami"

Małgorzata Rozenek-Majdan mierzy się z istną rewolucją w swoim życiu. Okazuje się, że już niebawem najprawdopodobniej poznamy gwiazdę z zupełnie nowej strony. Jesienią tego roku Małgorzata Rozenek-Majdan zadebiutuje na ekranach telewizorów w charakterze jednej z uczestniczek 13. edycji "Tańca z gwiazdami"! To jednak nie koniec zmian.

Reklama

Małgorzata Rozenek odchodzi z TVN!

Jak udało nam się ustalić, Małgorzata Rozenek-Majdan podjęła już decyzję o zakończeniu współpracy ze stacją TVN. To spore zaskoczenie, biorąc pod uwagę, że jeszcze nie tak dawno celebrytka deklarowała, że marzy się jej praca w charakterze prowadzącej "Dzień Dobry TVN". Niewykluczone, że odejście Edwarda Miszczaka z telewizji miało wpływ na jej decyzję. Teraz Małgorzata Rozenek-Majdan spróbuje swoich sił w konkurencyjnej stacji.

Małgorzata Rozenek-Majdan zdecydowała się na udział w programie. Oznacza to, że będziemy świadkami historycznej odsłony show. Na tym samym parkiecie zatańczą również takie sławy, jak: detektyw Krzysztof Rutkowski czy Maja Włoszczowska.

Dlaczego Małgorzata Rozenek-Majdan odchodzi z TVN?

W nadchodzącej edycji "Tańca z gwiazdami" pojawi się znacznie więcej gwiazd wielkiego formatu. Mówi się, że w show wystąpi także Michał Mikołajczak. Z kolei, "Super Express" donosi, że na parkiecie pojawi się Magda Mołek.

Małgorzata Rozenek-Majdan bez wątpienia będzie największą gwiazdą 13. edycji "TzG". Ustaliliśmy, że "Perfekcyjna Pani Domu" prowadzi już rozmowy z Polsatem. Jej występ nie jest jeszcze jednak stuprocentowo pewny. Pojawienie się w tak prestiżowym programie z pewnością przysporzy gwieździe jeszcze większego grona fanów. Z kolei mąż celebrytki, Radosław Majdan będzie mógł udzielić Małgosi rad, związanych z występem w show. W końcu sam przed laty był uczestnikiem "Tańca z gwiazdami". 

Zobacz też:

W takich warunkach żyje Ida Nowakowska z mężem i synem. "Parę metrów"

Jennifer Lopez wyginała się zmysłowo i… spodnie strzeliły. Pupa wyskoczyła na wierzch?

Shakira kontra Gerard Pique: zaczyna się walka o dzieci. Powinni brać przykład z Cichopek i Hakiela?

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Małgorzata Rozenek | "Taniec z gwiazdami"
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy