Reklama
Reklama

Małgorzata Rozenek chce na stałe wyjechać z Polski? Radosław Majdan mówi o tym wprost

Małgorzata Rozenek-Majdan i jej mąż Radosław nie kryją się z tym, że uwielbiają egzotyczne podróże do ciepłych krajów, gdzie mogą nacieszyć się słoneczną pogodą i wspaniałymi widokami. Wielu fanów zastanawia się, czy celebryci w związku z tym nie planują przypadkiem wyprowadzki z Polski. O wszystkim zdecydował wypowiedzieć się małżonek "Perfekcyjnej Pani Domu".

Małgorzata Rozenek-Majdan nie zwalnia tempa

Małgorzata Rozenek-Majdan jest dziś jedną z największych gwiazd rodzimego show-biznesu. Ogólnopolską rozpoznawalność przyniosły jej występy w licznych programach telewizji TVN. Prawdziwym przełomem w długoletniej karierze był udział w popularnym show "Perfekcyjna Pani Domu", który stał się jej znakiem firmowym.

Po zakończeniu emisji cyklu celebrytka zaangażowała się w kolejne przedsięwzięcia. Po latach współpracy z telewizją z Wiertniczej małżonka Radosława Majdana spełniła swoje wielkie zawodowe marzenie i została jedną z prowadzących "Dzień Dobry TVN". Niestety jej przygoda ze śniadaniówką nie potrwała długo - producenci podjęli bowiem decyzje o zwolnieniu dużej części gospodarzy porannego pasma.

Reklama

Na szczęście gwiazda zbyt długo nie pozostała bezrobotna i ogłosiła, że przygotowuje się do nowego programu TVN-u, czyli "Pokonaj mnie, jeśli potrafisz".

Małgorzata Rozenek-Majdan od razu ruszyła z intensywnymi przygotowaniami, które szczegółowo relacjonowała na swoim instagramowym profilu.

Radosław Majdan opowiada o ciedziennych obowiązkach

W sieci 45-latka chwali się nie tylko życiem zawodowym, ale także i prywatnym. Ostatnio jednak celebrytka nieco zaniedbała fanów, ponieważ materiały publikowane przez nią w mediach społecznościowych są niemal całkowicie poświęcone przygotowaniom do nowego show.

Na szczęście wielbiciele Majdanów mogą liczyć również na byłego bramkarza reprezentacji Polski. Emerytowany sportowiec w jednym z najnowszych wywiadów uchylił nieco rąbka tajemnicy i opowiedział o swoich planach na przyszłość, a także o tym, jak ulubieńcy internautów radzą sobie z wychowaniem pociech przy tak napiętym grafiku.

"Staramy się to zrównoważyć. Małgosia, ja. Mamy też nianię, więc Henio otoczony jest miłością. Do tego jest Staś, Tadek, więc każdy dokłada cegiełkę do jego wychowania" - zdradził w rozmowie z Jastrząb Post.

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan planują wyprowadzkę z Polski?

Nie jest żadną tajemnicą, że zarówno Małgorzata Rozenek-Majdan, jak i jej małżonek uwielbiają podróże w egzotyczne miejsca. W związku z tym fani zastanawiają się, czy para nie myśli o tym, by na stałe przeprowadzić się w bardziej słoneczne rejony.

"Na stałe to nie, bo tutaj mamy swoją pracę i z perspektywy obowiązków jest to niemożliwe, ale zimą zawsze lubimy wyjeżdżać, szczególnie w ciepłe klimaty" - uspokoił wielbicieli Radosław Majdan.

Nie oznacza to jednak, że celebryci całkowicie zrezygnują z podróży.

"Ostatnio rzeczywiście bardzo spodobał nam się Dubaj, natomiast teraz faktycznie mamy bardzo dużo obowiązków, więc na pewno wyjazdów na stałe nie planujemy" - podsumował małżonek "Perfekcyjnej Pani Domu" w rozmowie z serwisem.

Zobacz też:

Małgorzata Rozenek-Majdan chce, by powstał film dokumentalny o jej życiu

Afera ze Stanowskim. Tym razem swoje trzy grosze dorzuciła Rozenek-Majdan

Wielka sprzeczka Rozenek i Majdana. Zrobili to na oczach wszystkich


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Małgorzata Rozenek | Radosław Majdan
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy