Reklama
Reklama

Małgorzata Potocka: Przykre kulisy pogrzebu babci Ciechowskiej. Grzesiek przewraca się w grobie?

Małgorzata Potocka i jej córka Weronika zdradziły, co spotkało je na pogrzebie matki Grzegorza Ciechowskiego. Miały nadzieję na inny przebieg ceremonii. Niestety, druga żona muzyka i jej dzieci zdecydowali inaczej...

Małgorzata Potocka zdradza jakie relację łączą jej córkę z przyrodnim rodzeństwem

Małgorzata Potocka (68 l.) przez kilka lat była partnerką Grzegorza Ciechowskiego, legendarnego muzyka i wokalisty zespołu Republika (posłuchaj!). Urodziła mu córkę Weronikę

Rodzice dziewczynki byli zajęci swoimi karierami, więc do opieki nad nią zatrudnili opiekunkę Annę Skrobiszewską.

Reklama

Okazało się, że muzyk po prawie 10 latach związku z Potocką postanowił ją zostawić właśnie dla Skrobiszewskiej. Małgorzata Potocka była zdruzgotana. Jednak dla dobra córki zachowała spokój. Chciała, by dziewczynka miała dobry kontakt z ojcem i jego nową rodziną. 

Nowa partnerka urodziła artyście troje dzieci: Helenę (ur. 1995), Brunona (ur. 1996) i Józefinę, która przyszła na świat już po śmierci muzyka. 

Potocka mimo wszystko nadal utrzymywała ciepłe stosunki z mamą Ciechowskiego, panią Heleną, która mieszkała w Tczewie. 

Kobieta zmarła 31 stycznia. Na jej pogrzeb przyleciała z USA wnuczka Weronika. Córka Cichowskiego i Potockiej od lat przebywa w Stanach. Wyszła tam za mąż i założyła własną rodzinę. Na początku Weronika była bardzo związana z dziećmi Anny i nią samą. Nie rozumiała, że coś się zmieniło, że mama cierpi.

Niestety od śmierci ojca w 2001 roku więź ta została z dnia na dzień zerwana. 

Jak wyjaśnia Małgorzata Potocka, powodem zerwania kontaktów jest fakt, że Skrobiszewska do dzisiaj nie rozliczyła się finansowo z Weroniką po nagłej śmierci artysty. Nie podzieliła sprawiedliwie majątku, jaki zostawił po sobie. Weronika dostała jedynie zachowek po Ciechowskim i nic więcej. Potocka tłumaczy:

Potocka z córką na pogrzebie babci Ciechowskiej

Na pogrzebie babci Heleny doszło do spotkania Weroniki z jej przyrodnim rodzeństwem i Anną. To była okazja do pojednania i wyjaśnienia animozji. Jednak jak informuje tygodnik "Na żywo", nic z tego nie wyszło. 

Małgorzata Potocka i Anna Skrobiszewska nie zamieniły ze sobą ani słowa. Z kolei Weronika, mimo prób nawiązania kontaktu z siostrami i bratem, niczego nie wskórała. 

Jednocześnie informator tygodnika zapewnia, że Weronika jest bardzo rodzinna i przeżywała śmierć babci. Chciała w tym momencie zjednoczyć się z rodziną. Niestety, nie udało się.

Kim był Grzegorz Ciechowski

Grzegorz Ciechowski był polskim muzykiem rockowym, pianistą, kompozytorem, i autorem tekstów. Popularność zdobył jako lider i wokalista zespołu Republika, z którym nagrał takie hity jak "Kombinat", "Gadające głowy", "Sexy Doll", "Układ sił", "Telefony" i "Biała flaga". Od 1986 roku rozpoczął karierę solową jako Obywatel G.C. Wydał kolejny album pt. "Tak! Tak!", na którym znalazły się przeboje "Nie pytaj o Polskę" i "Tak... tak... to ja". 

Współpracował nad albumami takich znanych artystów jak Kayah, Kasia Kowalska, Justyna Steczkowska, Marcin Rozynek, Krzysztof Antkowiak czy Katarzyna Groniec. Zmarł nagle 22 grudnia 2001 roku po przeprowadzonej w trybie nagłym operacji tętniaka serca. Miał 44 lata.

Zobacz też:

Małgorzata Potocka nie była gotowa na ten cios. "Nie mam siły chodzić na pogrzeby"

Mocny wpis ukraińskiej gwiazdy Eurowizji Go_A. "Musimy wspólnie załatwić tę sytuację"

Wojna Rosja-Ukraina. Rosja zaatakowała. Eksplozje w Kijowie. Relacja na żywo

Rosja zaatakowała Ukrainę. Putin wydał rozkaz. Media: Padły strzały

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy