Reklama
Reklama

Małgorzata Pieńkowska i Radosław Krzyżowski: Odkryli, jak wiele ich łączy

Ich bohaterowie w „M jak miłość” mają się ku sobie. Czy wspólna praca spowodowała, że prywatnie się polubili?

Kiedy latem po raz pierwszy Radosław Krzyżowski (45 l.) przyjechał na plan "M jak miłość", wśród ekipy wyczuwało się duże napięcie. - Małgosia jest bardzo wymagająca.  Nie z każdym dobrze jej się pracuje, czasem trzeba robić kilka dubli - zdradza "Dobremu Tygodniowi" osoba z produkcji serialu.

Do roli zamożnego biznesmena, który porusza się na wózku inwalidzkim, długo szukano odpowiedniego aktora.

To właśnie u Starskiego znajdzie zatrudnienie Marysia grana przez Małgorzatę Pieńkowską (52 l.). Nowa opiekunka wpadnie mężczyźnie w oko, a i Marysia nim się zafascynuje.

Reklama

Producentom  zależało, by także między aktorami zrodziła się chemia. Cel osiągnięto. - Małgosia jest uroczą, sympatyczną osobą. Poznaliśmy się dopiero na planie serialu, ale od początku świetnie się dogadujemy - wyznaje "Dobremu Tygodniowi" Radosław Krzyżowski.

Również aktorka jest zachwycona nowym partnerem. - Bardzo go polubiła, podziwia za skromność, profesjonalizm i wychwala jego "starą krakowską szkołę" - wyjaśnia tygodnikowi osoba z produkcji.

Krzyżowski na co dzień mieszka w Krakowie, tam ukończył akademię i związany jest z tamtejszymi teatrami. Zawsze zachowuje się z dużą klasą, jest dżentelmenem. Ludzie z ekipy zauważyli, że w czasie przerw między zdjęciami dużo z Małgosią dyskutują.

- Rozmawiamy o naszych postaciach. Chcemy, by ta relacja była żywa, intensywna - mówi "Dobremu Tygodniowi" Krzyżowski.

Małgorzata i Radosław odkryli, że wiele ich łączy. Oboje mają dystans do świata, nie lubią błyszczeć na ściankach. Cenią spokój i domowe życie.

Aktor jeszcze w czasie studiów związał się ze swoją żoną Dominiką. W 1999 roku wzięli ślub. Jest bardzo dumny ze swojej córki Kai, choć musi teraz borykać się z buntem nastolatki.

Pieńkowska pociesza kolegę, że ten czas minie, a w dorosłym dziecku zyska prawdziwego przyjaciela. Córka Małgosi, Inka, niebawem skończy szkołę aktorską we Wrocławiu, także gra w serialu "M jak miłość". Doskonale się rozumieją. Mama całym sercem wspiera jej życiowe wybory.

***

Zobacz więcej materiałów z życia gwiazd:

Dobry Tydzień
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy