Reklama
Reklama

Małgorzata Ohme wyjawiła prawdę o narzeczonej Filipa Chajzera. Co za wpadka

Filip Chajzer (38 l.) chwalił się ostatnio w swoich social mediach, że był na zagranicznym urlopie. Nie pojechał na niego sam, a z nową ukochaną, którą okazała się 25-latka poznana w sieci. Na romantyczny wyjeździe dziennikarz poprosił o rękę dziewczynę, a ta się zgodziła. Okazuje się, że dobra znajoma Chajzera Małgorzata Ohme poznała młodą kobietę. W ostatnim wywiadzie wyjawiła, co o niej myśli.

Filip Chajzer to doskonały przykład tego, że jeśli w grę wchodzi miłość, to wiek nie ma żadnego znaczenia. Jeszcze niedawno partnerką dziennikarza była Małgorzata Walczak, a niedawno w sieci pojawiły się informacje, na temat tego, że prezenter "Dzień Dobry TVN" spotyka się z młodszą o 13 lat Julią. Związek z kobietą traktuje bardzo poważnie, ponieważ niedawno poprosił ją o rękę.

Małgorzata Ohme opowiedziała o narzeczonej Filipa Chajzera

Nie od dziś wiadomo, że Małgorzata Ohme to bardzo dobra znajoma Filipa Chajzera. Koleżanka z pracy poznała tajemniczą Julię i... postanowiła opowiedzieć o niej w wywiadzie, którego ostatnio udzieliła.

Reklama

Na początek Ohme skomentowała zmianę, która zaszła w wizerunku Filipa. Chodzi oczywiście o włosy prezentera. Okazuje się, że Małgorzacie wcale nie spodobał się jego nowy kolor. Według niej odcień nadawał się dobrze na wakacje, jednak nie przypuszczała, że zostanie z nim na dłużej. Ohme dodała, że Filipa uwielbia i szanuje za to, że na różnych etapach życia ma różne potrzeby.

"Przyzwyczaiłam się. Na początku byłam w szoku. Bo myślałam, że to jest taki wakacyjny look. Zaznaczam, że Filipa kocham i uwielbiam w każdym wydaniu. Szanuję to, że na różnych etapach życia mamy różne potrzeby. Ale wolałam go w takich jego naturalnych włosach i on to wie. Nie jestem fanką tych włosów, ale dzisiaj się już przyzwyczaiłam i spotkałam się z opiniami, że wielu osobom jego nowy look się podoba i nawet zastanawiają się, czy nie przefarbować się tak, jak on. Więc zdania są podzielone. Ale o gustach się nie dyskutuje" - powiedziała Ohme w rozmowie z dziennikarzami portalu jastrzabpost.pl.
Małgorzata Ohme bardzo chętnie rozprawiała o ukochanej Filipa Chajzera. Okazuje się, że poznała Julię. Wyznała, że młoda kobieta jest dojrzała, jak na swój wiek i mądra. Uznała również, że uczy Filipa, by ten doceniał małe rzeczy.

"Tak, poznałam jego nową narzeczoną. Jest bardzo fajna, mądra i dojrzała. Jest bardzo rozsądną, fajną dziewczyną spoza branży. To też jest fajne, kiedy ktoś jest spoza branży i ma do tego dystans. Nie jest fanką Filipa i w ogóle nie o to chodzi, tylko jest po prostu jego dziewczyną, bardzo rozsądną. Kiedy dostałam kwiaty od Filipa w "DD TVN", to wiedziałam, że to jest też jej wpływ. Ona uczy go doceniać rzeczy ważne. Wydaje mi się, że Filip jest naprawdę szczęśliwy i ja cieszę się jego szczęściem" - wyznała dziennikarka.
Dziennikarze serwisu jastrzabpost.pl postanowili zapytać Ohme, czy Filip planuje ślub z 25-letnią Julką. Małgorzata wyjawiła, że wydaje jej się, że na razie nie. Dodała również, że znajomi Chajzera byli zaskoczeni tym, że po dwóch miesiącach znajomości dziennikarz się oświadczył.

"Nie wiem. Myślę, że nie. Dopiero co się zaręczyli. Wszyscy byliśmy bardzo zaskoczeni, bo to się wydarzyło na wakacjach, na których byli. Tak czasami jest, że niektórzy ludzie chodzą ze sobą 10 lat i dopiero wtedy się decydują i to wcale nie znaczy, że będą ze sobą do końca życia, a czasami coś kliknie i wiesz, że to jest to. Filip jest spontaniczny i myślę, że on tak naprawdę gdzieś w tym wszystkim bardzo potrzebował kogoś, przy kim będzie zasypiał i się budził. Myślę, że jest im bardzo dobrze, bardzo im kibicuje" - powiedziała Ohme.

Zobacz też:

Chajzer zmienił się nie do poznania! W tlenionym blondzie aż trudno go poznać! Nowa dziewczyna, nowa fryzura?

Wielkie stopy Filipa Chajzera stąpają po piaszczystej plaży na drugim końcu świata. Pojechał z nową dziewczyną?

Filip Chajzer odmładza się dla nowej wybranki. Jest dużo młodsza i kocha psy

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Małgorzata Ohme | Filip Chajzer | "Dzień Dobry TVN"
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama