Reklama
Reklama

Małgorzata Kożuchowska szuka nowej pracy? Systematycznie odwiedza pewne miejsce

Małgorzata Kożuchowska (51 l.) jest wyjątkowo pracowitą aktorką. Niedawno promowała film „Zołza”, który niestety nie okazał się wielkim hitem. Niepowodzenie prawdopodobnie skłoniło gwiazdę do szukania nowych źródeł zarobku. Już wiadomo, gdzie prawdopodobnie próbuje sobie "wychodzić" nowe zajęcie...

Małgorzata Kożuchowska nie popisała się na ekranie? Ludzi do kin nie przyciągnęła

Małgorzata Kożuchowska wcieliła się w postać Anny Sobańskiej w komedii "Zołza", wyreżyserowanej przez Tomasza Koneckiego. Obraz został oparty na książce Ilony Łepkowskiej, znanej scenarzystki. 

Niestety, jej najnowsze dzieło nie przypadło do gustu Polakom, którzy nielicznie zawitali do kin, mimo wielkich oczekiwań dystrybutorów. 

Podczas premierowego weekendu komedię obejrzało zaledwie 53,8 tys. widzów (wraz z przedpremierowymi pokazami - 56,5 tys.). Właściciele kin stawiali na polską komedię, sądząc, że powtórzy sukces filmu "Koniec świata czyli Kogel Mogel 4". Tak się jednak nie stało. 

Reklama

Przeciętny odbiorca wolał wybrać inny film, niż zapłacić za bilet na "Zołzę". Być może do tak małej frekwencji przyczyniły się opinie krytyków, którzy ostro ocenili produkcję, zauważając, że traktuje o poważnych sprawach takich jak depresja czy wypalenie zawodowe i w ostatecznym rozrachunku wyszydza je.

Małgorzata Kożuchowska systematycznie pojawia się w TVN

Niepowodzenie "Zołzy" prawdopodobnie skłoniło Małgorzatę Kożuchowską do rozejrzenia się za bardziej opłacalną pracą, którą może zapewnić jej posada w telewizji. Za dzień zdjęciowy popularna aktorka może zainkasować ponoć nawet kilkanaście tysięcy złotych. 

Jak donosi "Fakt", Kożuchowska coraz częściej gości w programach TVN. Niedawno widziano ją na kanapach "Dzień Dobry TVN", a kilka dni później przesiadła się do studia Kuby Wojewódzkiego. Udała się również na Bal Fundacji TVN, gdzie brylowała pośród kolegów i koleżanek z branży.

Niedawno TVN wyemitowało także odcinek "Kulisów sławy", w którym główna bohaterką była właśnie Małgorzata. 

Warto zauważyć, że słynna "Hanka Mostowiak" współpracowała już kiedyś ze stacją, występując w serialu "Druga szansa", a także w "Motywie". 

Nie wiadomo jednak, czy faktycznie Kożuchowska tak często gości pod dachem TVN po to, by zyskać stałą posadę. Sama zainteresowana nie potwierdziła dotąd tych rewelacji.

Zobacz też:

Małgorzata Kożuchowska niczym syrena skacze wśród morskich fal. Dawno się tak nie śmiała?

Kożuchowska podzieliła się wzruszającym zdjęciem z synem. "Mamo, dlaczego płaczesz?"

Małgorzata Kożuchowska "łapie oddech" na majówce w Toskanii. Aż zareagował Andrzej Duda!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Małgorzata Kożuchowska | TVN SA
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy