Reklama

Reklama

Reklama

Kożuchowska podzieliła się wzruszającym zdjęciem z synem. "Mamo, dlaczego płaczesz?"

Małgorzata Kożuchowska podzieliła się z internautami wrażeniami z koncertu "Warszawiacy śpiewają (nie)zakazane piosenki". Opublikowała wzruszający post i zdjęcie z synem na rękach.

Kożuchowska podzieliła się wzruszającym zdjęciem z synem

Małgorzata Kożuchowska wraz z synem wzięła udział we wczorajszych obchodach 78. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego. Zabrała ośmiolatka na koncert "Warszawiacy śpiewają (nie)zakazane piosenki", który odbył się na placu Piłsudskiego w Warszawie. Mieszkańcy stolicy mieli okazję zaśpiewać wraz z artystami "Warszawiankę", "Marsz Mokotowa", "Sanitariuszkę Małgorzatkę", "Pałacyk Michla" czy "Małą dziewczynkę z AK". Na scenie prezentowane były także wspomnienia bohaterów walczących w Powstaniu Warszawskim 78 lat temu.

Reklama

Dla wielu Warszawiaków to bardzo poruszający moment. Nic dziwnego, że również Małgorzata Kożuchowska dała się ponieść emocjom i uroniła kilka łez. 

Wrażeniami z tego niezwykłego wieczoru podzieliła się na Instagramie. Aktorka zamieściła zdjęcie wtulonego w nią syna i opis, który łapie za serce.

Kożuchowska zdobyła serca internautów. Wielu jej obserwatorów nie kryło, że podobnie wzruszyli się podczas koncertu. Dzielili się historiami własnych rodzin związanymi z Powstaniem Warszawskim. Podziwiali też postawę aktorki i to jak wychowuje syna. 

Małgorzata Kożuchowska wzięła też udział w kampanii społecznej #BbohaterOn w ramach której powstał spot Dumni z Powstańców. Tak o bohaterach tamtych czasów pisała aktorka w związku z pracą nad spotem: "Zawsze, kiedy słyszę syreny 1 sierpnia wzruszam się. Niezależnie od tego, gdzie jestem i co robię zawsze pilnuję tej daty i godziny W. Staję wtedy na baczność i przez tę minutę oddaję hołd, tym którzy walczyli przez 63 dni o to, żebyśmy my dziś mogli żyć w wolnym miejsce i kraju, uczyć się, bawić i pracować - być wolnymi ludźmi i takimi ludźmi się czuć!".

Zobacz też:

Kożuchowska składa życzenia Lipowskiej i pomija tytuł serialu, w którym grały. Celowo?

Małgorzata Kożuchowska pozuje w sukience, w której wcześniej przyłapali ją paparazzi. Co za odmiana!

Małgorzata Kożuchowska i Bartłomiej Wróblewski. Ile lat aktorka jest starsza od swojego męża?

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Małgorzata Kożuchowska

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy