Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Małgorzata Kożuchowska już dawno temu oczarowała Bartka Świderskiego. Dobrze im się razem pracuje

To nie pierwszy raz, kiedy Małgorzata Kożuchowska (45 l.) i Bartłomiej Świderski (43 l.) pracują razem. Przed laty, gdy grali kochanków, ona wyraźnie go oczarowała. Teraz znów spotykają się na planie serialu „Druga szansa”. Czy dawne emocje powróciły?

Gdy namiętnie się całują, potem zawzięcie kłócą i znów stęsknieni wracają do siebie, czuć między nimi prawdziwą chemię. Bohaterzy "Drugiej szansy", agentka gwiazd Monika Borecka i doktor Marcin Kryński, już drugi sezon przeżywają gorący romans, który tak chętnie śledzą fani serialu.  

Reklama

Wcielający się w zakochanych Małgorzata Kożuchowska i Bartłomiej Świderski bardzo wiarygodnie wypadają w swoich rolach. Nic dziwnego, grali już zakochanych w serialu "Tylko miłość", nadawanym w latach 2007-2009. Teraz, jak udało się dowiedzieć "Na Żywo", okazuje się, że połączyła ich wtedy wielka fascynacja... 

"Tylko miłość" było historią wdowca Rafała , który zakochuje się w nauczycielce swojej córki - Mai. Grający ich Bartek i Małgosia nakręcili wspólnie aż 69 odcinków opowieści o trudnej miłości.  

- Polubili się, a Bartek, mimo że oficjalnie był już w związku z Moniką Smolicz, właścicielką agencji modelek, ewidentnie dawał Małgosi do zrozumienia, że jest nią zauroczony - zdradza "Na Żywo" osoba z produkcji serialu. - Ona znała już swojego przyszłego męża, Bartka Wróblewskiego, ale dowody wielkiej sympatii ze strony kolegi z planu nie były jej niemiłe. Wszyscy widzieli, że on liczy na więcej, a ona wyznacza rozsądne granice tej relacji - twierdzi informator tygodnika.  

W 2008 r. Małgosia wyszła za mąż. Dwa lata temu została mamą, co, jak twierdzi, dało jej pełnię szczęścia. Tymczasem Bartek wciąż się nie ożenił. Pozostaje w nieformalnym związku z Moniką Smolicz. Nie mają dzieci, a ich relacja odbiega od schematów.  

- Cenimy sobie wolność. Dowodem na to jest to, że nie mieszkamy ze sobą. Mam potrzebę chronienia terytorium - wyznał aktor. 

Ci, którzy dobrze go znają, twierdzą, że wyraźna rezerwa w stosunku do obecnej partnerki jest wynikiem zawodu miłosnego, którego doznał ze strony byłej narzeczonej, Joanny Brodzik(43 l.). Po czterech latach związku, dzielenia mieszkania, narzeczeństwa, aktorka oddała mu pierścionek zaręczynowy.  

- Moja była narzeczona i ja nie mamy układu przyjacielskiego - mówił rozgoryczony po rozstaniu.  

Dziś żyje tak jak lubi, w podróżach, bez zobowiązań. Tylko w przyjaźniach jest konsekwentny. Małgosię wielbi już tyle lat. Gdy otrzymał propozycję zagrania z nią w "Drugiej szansie", przyjął ją entuzjastycznie.  

Zapytany, jak gra mu się z nią w namiętnych ujęciach, których w serialu nie brakuje, stwierdził: "Te sceny nie są łatwe, bo wymagają intymności, otwarcia się, ale my mamy to już za sobą". I nawiązał do ich współpracy sprzed dziewięciu lat: "Łatwiej się nam porozumieć, czasem bez słów, potrafimy się dostroić".  

Z graniem namiętnych scen z Bartkiem Małgosia też nie ma kłopotu. Świetnie umie oddzielić życie zawodowe od prywatnego. Bywa, że po namiętnych całusach z doktorem Kryńskim, biegnie do swojej garderoby, w której czekają na nią dwaj mężczyźni jej życia: mąż i synek.  

Podczas promocji pierwszego sezonu "Drugiej szansy", udzielając wywiadu, aktorka stwierdziła, że nigdy nie romansowała z kolegą z planu.  

- Jest robota, wszyscy się na tym skupiają, cudownie, jeśli jesteś partnerem zauroczona, no bo mają przechodzić te feromony i ta energia, i ma być, fajnie, jak skrzy. Ale czasami to, co skrzy na ekranie, niekoniecznie sprawdzałoby się w życiu - wyznała. 

Gdy dziennikarka dodała, że chodzi jej zapewne o znajomość z Bartkiem Świderskim, gwiazda nie zaprzeczyła. Małgosia z pewnością życzy Bartkowi dobrze i chciałaby, aby stworzył trwałą rodzinę ze swoją partnerką.

Nie byłby pierwszym, który za sprawą aktorki zmienił swoje priorytety. Serialowy mąż Małgosi z "Rodzinki.pl", Tomasz Karolak, właśnie za jej radą zamieszkał z matką swoich dzieci, Violą Kołakowską i niebawem zamierza zalegalizować wieloletni związek. Może i Bartek postąpi podobnie?  

Jak udało się dowiedzieć dziennikarzom tygodnika, po zakończeniu pierwszego sezonu "Drugiej szansy" aktor wraz z partnerką wyjechał w miesięczną podróż do Indii. Czy ta wyprawa zmieni ich relację? Małgosia na pewno by się ucieszyła, otrzymując zaproszenie na ich ślub.

***
Zobacz więcej materiałów

Na żywo

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Małgorzata Kożuchowska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje