Reklama
Reklama

Małgorzata Borysewicz z „Rolnik szuka żony” przeszła metamorfozę. Straciła piękne i długie włosy!

Małgorzata Borysewicz (33 l.) zdecydowała się na spektakularną metamorfozę. Uczestniczka programu "Rolnik Szuka Żony" całkowicie odmieniła swoją fryzurę. Po długich włosach nie pozostał nawet ślad. Na Instagramie podzieliła się efektami wizyty w salonie fryzjerskim.

Małgorzata Borysewicz: rodzina i dzieci

Program "Rolnik szuka żony" dla wielu osób był szansą na poznanie swojej drugiej połówki i założenie szczęśliwej rodziny. Tak było m.in. w przypadku rolniczki, Małgorzaty Borysewicz, która dzięki udziałowi w telewizyjnym show odnalazła miłość swojego życia. W programie poznała Pawła Borysewicza, który okazał się "tym jedynym". Para niedługo po zakończeniu nagrań wzięła ślub i zamieszkała razem. Dziś tworzą cudowną rodzinę. Doczekali się dwójki dzieci, a już niebawem rodzina znów się powiększy. Na świat przyjdzie dziecko siostry Małgorzaty Borysewicz.

Reklama

Rolniczka doskonale odnajduje się w roli gospodyni domowej. Pracę w gospodarstwie łączy z wychowywaniem dzieci oraz działalnością w mediach społecznościowych, gdzie z chęcią dzieli się swoją codziennością i pomysłami na życie. Niedawno Małgorzata Borysewicz zaskoczyła swoich fanów deklaracją, że marzy się jej wyjazd na emigrację. Rolniczka wspominała o chęci wyprawy na Islandię, do której skłoniła ją pewna książka. Trzeba przyznać, że Małgorzata Borysewicz ma głowę pełną pomysłów i cały czas stara się próbować nowych rzeczy. Tym razem rolniczka zdecydowała się na spektakularną metamorfozę. Gwiazda reality show wybrała się do fryzjera, aby przeprowadzić na swoich włosach prawdziwą rewolucję. Gdy wróciła do domu, była nie do poznania. 

Małgorzata Borysewicz z „Rolnik szuka żony” przeszła metamorfozę

Małgorzata Borysewicz przez większość życia słynęła z długich, gęstych blond włosów. W końcu jednak celebrytka zdecydowała, że nadeszła pora na drobną zmianę. Rolniczka wybrała się do fryzjera i wyszła z niego całkowicie odmieniona. Długie pasma zniknęły, a ich miejsce zajęła jedna z najmodniejszych fryzur ostatnich miesięcy. Na instastories Małgosia w pełnej krasie pokazała, jak obecnie prezentują się jej włosy. Celebrytka zdecydowała się na sporą zmianę. Fryzjer ściął kosmyki powyżej wysokości ramion. Metamorfoza zdecydowanie się udała.

Fani bardzo pozytywnie zareagowali na metamorfozę Małgorzaty Borysewicz. W komentarzach pojawiło się wiele ciepłych słów.

"Ale ładnie ; Zdecydowanie lepiej niż w długich ; 10 lat młodziej ; Świetnie ci w takiej fryzurce ; Bardzo dobry wybór ; Pięknie" - piszą zachwyceni internauci.

Co sądzicie o nowym looku Małgosi?

Zobacz też:

Sceny przemocy w "Top Model". Modelce niespodziewanie puściły nerwy

Marianna Schreiber wciągnęła Marcina Najmana do swojego planu. Szykują wspólny projekt

Kolejna zagadka w sprawie Iwony Wieczorek. Ksiądz, który mógł znać szczegóły jej zaginięcia znaleziony martwy!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Małgorzata Borysewicz | "Rolnik szuka żony"
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy