Reklama
Reklama

Radość u Małgosi i Pawła. Rodzina znów się powiększy!

Małgorzata i Paweł Borysewicz poznali się w czwartej edycji programu "Rolnik szuka żony". Kobiecie od razu do gustu przypadł sympatyczny uczestnik i między nimi szybko zaiskrzyło. Po udziale w show zakochani zdecydowali się na ślub, a także na dzieci. Małżonkowie doczekali się dwójki pociech: Rysia i Blanki, a teraz rolniczka przekazała radosną informację i pochwaliła się, że ich rodzina znów się powiększy!

Małgosia i Paweł byli uczestnikami czwartej odsłony show o poszukiwaniu miłości. Urocza blondynka i miły uczestnik znaleźli nie tylko miłość, ale także zyskali sympatię widzów i internautów. Rolniczka wykorzystała 5-minut sławy i rozwinęła konta w mediach społecznościowych, a jej profil na Instagramie śledzi już ponad 180 tysięcy osób. To właśnie za pośrednictwem sieci kobieta pochwaliła się radosną nowiną i pokazała wymowne zdjęcia!

Małgosia pochwaliła się radosną nowiną. Rodzina rolników znów się powiększy

O Małgosi ostatnio było głośno ze względu na jej kontrowersyjny post, dotyczący badań kału. Później internauci zarzucali jej, że ta zaczęła ingerować w swoją urodę i powiększyła usta. Następnie celebrytka dywagowała nad emigracją, jednak ostatecznie postanowiła zostać w ojczyźnie. Jak się okazało, będzie miała co robić, gdyż jej siostra spodziewa się dziecka, a ta już niebawem zostanie ciocią!

Reklama

Małgosia radosną nowiną pochwaliła się na Instagramie, gdzie pokazała fotki z baby shower!

"Dla mnie zawsze będzie malutką, kochaną siostrzyczką. Już niedługo zostanie mamą. Czekamy na maleństwo i trzymamy kciuki za szczęśliwe rozwiązanie. Najchętniej to bym poszła z nią i trzymała ją za rękę w ciągu akcji, ale pewnie mnie nie wpuszczą. To była bardzo miła, babska niedziela, oby częściej takie. Ciekawe, która następna będzie w ciąży, bo tradycja mówi, że przy dobrym baby shower, następny dzidziuś będzie w drodze. Buziaki" - napisała rolniczka.

Pod wpisem od razu pojawiło się mnóstwo komentarzy i miłych słów.

Gratulujemy!

Zobaczcie również:

Skandal w "Rolnik szuka żony". Zataiła przed nim i to taką informację! Nie ma szans u Tomasza

"Rolnik szuka żony". Czy TVP pokaże kolejny odcinek show w niedzielę? Fani nie wierzą

"Rolnik szuka żony 9": Pierwsze spotkania, pierwsze rozczarowania [2. odcinek]

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy