Reklama

Reklama

Reklama

Majewski chce mieć trzecie dziecko

19-letnia córka Szymona Majewskiego (44 l.), Zosia, wyprowadziła się z domu, dwa lata młodszy Antek niebawem pójdzie w ślady siostry. Showman marzy o trzecim dziecku.

Wychowywał się bez ojca, ale dla swoich dzieci Szymon Majewski jest tatą idealnym. "Byłem przy zapłodnieniu, więc powinienem być przy kolejnych etapach, a nie ograniczać się do najprzyjemniejszego" - tak mówi o poważnym podchodzeniu do ojcowskich obowiązków na łamach "Twojego Stylu".

Przyznaje, że zamartwia się o syna i córkę, ale ma świadomość, że nie zdoła ochronić ich przez całym złem tego świata. "Wiem, że nie mogę wejść z kopytami w ich życie. Mam nadzieję, że nawet jeśli na przykład spróbują jakiejś substancji, nie zawładnie ona nimi".

Reklama

To zapewne odniesienie do wydarzeń sprzed dwóch lat, gdy 15-letni wówczas Antek został zatrzymamy na koncercie rockowym przez policję za posiadanie marihuany. Nawet gdy Antek i Zosia sprawiali kłopoty, wyrozumiały zawsze ojciec stawał po ich stronie.

Pani od matematyki spytała mnie 'Panie Szymonie, jak to jest, że pana córka nie zna tabliczki mnożenia'. A ja na to: 'A wie Pani, że ja też nie znam'" - opowiada o bojach z pedagogami. Nie robi dzieciom wyrzutów za kiepskie oceny, bo sam nie był orłem. Nie stosuje kar, nie prześwietla znajomych.

"Wszystko, co mogę, to być dla nich opoką" - mówi. Nastoletnie już pociechy Szymona to indywidualiści, a on lubi odnajdywać w nich swoje cechy. "Córka ma to moje 'nie, bo nie!'. Tak samo się przekomarzałem z matką". Ale z pewnością trudno było mu zaakceptować decyzję Zosi o wyprowadzce z domu.

"Córka Szymona jest jeszcze przed maturą, a już zamieszkała sama w jednym z mieszkań należących do rodziców. Ma silne poczucie niezależności" - zdradza "Na żywo" osoba z otoczenia rodziny Majewskich. Większość rodziców czuje ulgę, gdy dzieci dorastają i wyfruwają z gniazda. Szymon przeciwnie...

Marzy, by znów je zapełnić. Usilnie namawia żonę Magdę na trzecie dziecko... "Ona nie chce, ale widzi, jak patrzę na maleńkie dzieci. Tęsknię za tym zapaszkiem, maleńką nóżką, noszeniem na rękach w nocy" - mówi.

Czy żona Szymona zdecyduje się na macierzyństwo? Zapewne tak, bo ich 19-letni związek przeżywa najlepsze chwile. "Nieco postrzelony chłopak, którego poznała w policealnej szkole pracowników socjalnych, zaskoczył nawet ją samą" - mówi jej znajoma. "Jest gwiazdą telewizji, zarobił miliony, reklamując największy polski bank. W dodatku jest w Magdzie obłędnie zakochany. Na 18. rocznicę ślubu zrobił sobie tatuaż: S+M=WMN, czyli Szymon plus Magda = Wielka Miłość Nieskończona. Gdy jest takie uczucie, nietrudno o dzieci... K. W.

(9/2012)

Na Żywo
Dowiedz się więcej na temat: Szymon Majewski | Szymon Majewski Show | dzieci

Reklama

Reklama

Reklama